رئیس فدراسیون تنیس گفت: وقتی مسئله‌ رنکینگ را در جلسات وزارت ورزش مطرح می‌کنیم برخی دوستان به ما می‌خندند!

به گزارش فرتاک ورزشی،

مجید شایسته درمورد وضعیت فدراسیون تنیس اظهار داشت: ما هم به دنبال این هستیم که فدراسیون هرچه زودتر تعیین تکلیف شود از وزارت ورزش هم درخواست کردیم که انتخابات زودتر برگزار شود. متاسفانه برخی دوستان تنیس را با ورز ش‌های دیگر اشتباه می‌گیرند. چه من رئیس باشم چه فرد دیگری شرایط این رشته با دیگر رشته‌ها متفاوت است. 

وی ادامه داد: شما اگر بخواهید به رنکینگ 400-300 دنیا برسید کار سختی خواهید داشت وقتی ما این موضوع را در جلسات وزارت ورزش مطرح می‌کنیم متاسفانه برخی دوستان در وزارت به ما می‌خندند چون آگاهی از تنیس ندارند. 

سرپرست فدراسیون تنیس عنوان کرد: فارغ از اینکه من مدیر خوبی هستم یا نه، تنیس ما مشکلش این است که بازیکنانش نمی‌توانند با حریفان خارجی خود روبرو شوند،‌ تنها نکته منفی همین است و در گذشته هم همین بوده است. 

شایسته که با رادیو ورزش صحبت می‌کرد، تاکید کرد: چه سرپرست باشم چه رئیس خللی در مسئولیتم وارد نمی‌شود اما در یک سازمانی وقتی وضعیت رئیس آن معلوم نیست قطعا در میزان همکاری و تلاش سایر افراد تاثیر می‌گذارد. این موضوع روی ورزشکار، مربی و روسای هیات‌ها اثرگذار است. وقتی احمدوند سرمربی تیم ملی می‌گوید دیگر نمی‌مانم به این خاطر است که فدراسیون تکلیفش مشخص نیست، هیات‌ها هم نگران هستند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر فدراسیون جهانی هم مدام پیگیری می‌کند که وضعیت فدراسیون ایران مشخص شود و ما هم به آنها می‌گوییم بزودی برگزار می‌شود. 

سرپرست فدراسیون تنیس در مورد اضافه شدن بخش جانبازان و معلولان گفت: از ابتدای امسال که بحث واگذاری تنیس جانبازان و معلولان به فدراسیون تنیس مطرح شده، مسئولان فدراسیون جانبازان تا به امروز یک جلسه هم برای انتقال این بخش برگزار نکرده‌اند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.