سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: تیم‌هایی مثل سایپا و ورامین در اوج آمادگی هستند و تعطیلی طولانی مدت لیگ آنها را از فرم ایده‌آل خارج می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ناصر شهنازی در مورد پیروزی سه بر یک شاگردانش مقابل کاله در هفته دهم لیگ برتر والیبال، اظهار داشت: کاله یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است، ما در ست نخست به خاطر نداشتن تمرکز شکست خوردیم، ولی از ابتدای ست دوم سرویس‌های بهتری زدیم و در مقابل کاله نتوانست از نقطه قوت خود که همان سرویس است استفاده کند. بازیکنان ما به ویژه امیرحسینی تلاش زیادی برای پیروزی در این دیدار کردند.

وی افزود: بازیکنانی که به عنوان جایگزین وارد زمین شدند عملکرد خوبی داشتند. ما اگر ست دوم را هم به کاله واگذار می‌کردیم در ادامه بازی به مشکل جدی بر می‌خوردیم. کاله ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه است و ما پیروزی مقابل آنها خستگی مسابقات قبلی را از تن به در کردیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا در مورد تعطیلی 50 روزه لیگ برتر به خاطر اردوهای تیم ملی اظهار کرد: سایپا و شهرداری ورامین تیم‌هایی هستند که در اوج آمادگی قرار دارند و بدون شک بعد از این تعطیلات طولانی از فرم ایده‌آل خارج خواهند شد. این تعطیلی طولانی مدت به هیچ عنوان به سود لیگ برتر والیبال نیست.

شهنازی در پایان به رویارویی تیمش با پیکان اشاره کرد و گفت: در دیدار با پیکان یکی از ملی‌پوشان این تیم الفاظ بسیار رکیکی را علیه بازیکن ما به کار برد و نمی‌دانم این بازیکن به چه دلیل به تیم ملی دعوت می‌شود، او حداقل باید 5 جلسه از همراهی تیمش محروم می‌شد. من مطمئنم دعوت شدن او به تیم ملی به خاطر فشار رسانه‌هاست.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.