تقابل گیتی‌پسند با مس سونگون در فینال

تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و مس سونگون، در فینال لیگ برتر فوتسال به مصاف هم می‌روند؛ یکی در اندیشه هت‌تریک قهرمانی و دیگری برای شکستن طلسم جام.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عصر امروز (جمعه) و پس از وقفه‌ای سه ماهه،‌ مسابقات لیگ برتر فوتسال از ساعت 17:30 با برگزاری دیدار رفت فینال این مسابقات، در سالن پیروزی اصفهان پیگیری می‌شود.

 

مس سونگون پس از صدرنشینی در پایان 26 هفته مسابقات،از سد حفاری اهواز و ستارگان ورامین گذشت به فینال لیگ برتر فوتسال رسید. گیتی‌پسند نیز پس از شکست سوهان محمدسیمای قم و سن‌ایچ ساوه، به فینال مسابقات صعود کرد تا این دو تیم پرستاره مانند فصل گذشته، تیم‌های حاضر در فینال لیگ برتر باشند.

 

فینالیست‌های مسابقات در هفته گذشته، با یکدیگر وارد چالشی شدند که آغاز آن، اظهارات مدیرعامل باشگاه مس علیه محمدرضا سنگ‌سفیدی بود. پس از این صحبت‌ها و پاسخ‌های متقابل گیتی‌پسندی‌ها، باشگاه تبریزی بیانیه‌ای صادر کرد و به شدت به حمید بی‌غم، سرمربی فعلی حریف و پیشین خود تاخت. با وجود این صحبت‌ها به نظر می‌رسد دیدار امروز با وجود عدم حضور تماشاگران، خالی از حاشیه نخواهد بود.

 

با وجود تصمیم سازمان لیگ فوتسال مبنی بر حضور قهرمان لیگ برتر در مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا و نایب‌قهرمان در رقابت‌های بین قاره‌ای (جام باشگاه‌های جهان) برای ایجاد انگیزه میان تیم‌ها، مطمئناً انگیزه‌ای از گیتی‌پسند و مس سونگون برای رسیدن به قهرمانی لیگ امسال، کاسته نخواهد شد.

 

مس در دو فصل اخیر، یکی را با سیستم پلی‌آف و دیگری را در پایان 26 هفته، به قهرمانی رسیده و تلاش می‌کند در قهرمانی «هت‌تریک» کند. از طرفی دیگر، گیتی‌پسند سال گذشته با وجود اختلاف 12 امتیازی با مس، در فینال رقابت‌ها قافیه را به نارنجی‌پوشان باخت تا حسرتش در قهرمانی به سه سال برسد.

 

دیدار برگشت مس سونگون و گیتی‌پسند روز ششم تیر در تبریز برگزار می‌شود که در صورت تساوی دو تیم در تعداد پیروزی، فینالیست‌ها روز نهم تیر در کرمان برای تعیین قهرمان به مصاف هم می‌روند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.