وضعیت نماینده دوم فوتسال اصفهان برای شرکت در لیگ برتر امسال همچنان مبهم است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که سه هفته پیش مدیران هایپر شهر شاهین شهر از عزم بالای خود برای شرکت در فصل جدید لیگ برتر صحبت می‌کردند، اما هیچ اقدام عملی از سوی این باشگاه برای آماده‌ساری بازیکنان مشاهده نمی‌شود. و حتی ضرب‌العجل هیئت فوتبال اصفهان نیز مدیران این تیم را از خواب خرگوشی بیدار نکرده است، ضرب العجلی که ۴۸ ساعت زمان داشت ولیکن تا این لحظه هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است و وضعیت این سهمیه همچنان در مبهم ترین حالت خود قرار دارد، این درحالیست که هیأت فوتبال اصفهان در روزهای ابتدایی تعامل خوبی با هایپر شهر داشته است اما اکنون تصمیمات این مجموعه نیز غیر قابل پیش بینی است.

هرچند مدیران هایپر شهر از انتخاب علی تاجیک به عنوان سرمربی خود و تمدید قرارداد برخی از بازیکنان فصل پیش خبر می‌دادند، اما برطبق اخبار دریافتی هیچ قراداد رسمی با این افراد امضا نشده و گویا تمرینات تیم نیز بعد از دو جلسه لغو و به حالت تعطیل درآمد است. بر اساس اخبار دریافتی از شاهین شهر، بعد از فوت برادر محمد حسن‌زاده مالک باشگاه، گویا روند فعالیت این مجموعه دچار مشکل شده است و تحرکی از سوی هایپر شهری ها به چشم نمی‌خورد.

اخبار و حواشی اطراف این تیم گواهی می‌دهد که مسئولان هایپر شهر به دنبال فروش یا واگذاری امتیاز خود هستند، هرچند این امتیاز با دستور مقامات بالای استان اصفهان حق واگذاری به استان دیگر و یا حتی شهرهای دور از مرکز استان را ندارد. 

در حالی که مسئولان این باشگاه جواب‌گوی خبرنگاران ما نیستند، علی تاجیک در این باره در صجبتی کوتاه به خبرنگار ما گفت: “اطلاع دقیقی از شرایط باشگاه ندارم. فقط این را می‌دانم که مسئولان باشگاه به توافقاتی که آن‌ها داشتیم مبنی بر پرداخت ۲۰ درصد از مبلغ قراداد به عنوان پیش پرداخت، عمل نکردند و به همین دلیل درحال مذاکره و بررسی دیگر پیشنهاداتم می‌باشم.”

باید دید شرایط هایپر شهر شاهین شهر در روزهای باقی مانده تا شروع لیگ چگونه رقم خواهد خورد تیمی که فصل گذشته تا یک قدمی پلی‌آف پیش رفت و اکنون در مسیر نابودی است و یا اینکه مجموعه جدیدی هدایت این تیم را برعهده خواهند گرفت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.