مهاجم ملی پوش فوتبال بانوان سپاهان با بیان اینکه پیشرفت چشمگیری در دانش فنی و اطلاعات تیم ایجاد شده، گفت: باید بگویم سطح فنی و دانش مربیگری امیرشقاقی را همه ایران می دانند و نیاز به گفتن ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هاجر دباغی ملی پوش تیم فوتبال بانوان این باشگاه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بعد از انتخاب مهناز امیرشقاقی به عنوان سرمربی این فصل سپاهان، حدود سه هفته در مجموعه صفائیه اردو داشتیم، بعد از آن برای انجام تست های ایفمارک به تهران رفتیم و چهار روز تهران بودیم. بعد از بازگشت از سوی کادر فنی سه روز استراحت به بازیکنان داده شده است که در این مدت تمریناتی که از سوی کادر فنی داده شده را باید انجام دهیم تا دوباره تمرینات از سر گرفته شود.

وی در خصوص انتخاب امیرشقاقی به عنوان سرمربی این فصل سپاهان، گفت: تفاوت ها با گذشته خیلی زیاد است و تمام ایران سطح فنی و دانش مهناز امیرشقاقی را می دانند و نیازی به گفتن نیست و با شروع بازی ها و عملکردی که خواهیم داشت، مشخص خواهد شد.

وی افزود: تقریبا ۷۰ درصد شالکه تیم در این دو سال حفظ شده است و امسال نیز همین گونه بود و تنها در پست هایی که نیاز بود و حس می شد نقطه ضعف تیم است، بازیکنان به تیم اضافه شد.

ملی پوش فوتبال بانوان سپاهان در خصوص برگزاری تمرینات متمرکز در صفائیه و تاثیر آن، گفت: نحوه تمرین در این شرایط، تاثیر بسیار مثبتی داشته است و طی این مدت پیشرفت چشمگیری از نظر اطلاعات فوتبالی و بار فنی داشتیم، فکر و هدف ما فقط پیشرفت بوده است، تمام وقت در اردو بودیم و زمان اضافی نداشتیم که این یک امتیاز مثبت برای ما بود.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته تجربه ای در مورد شرایط تمرین و مسابقات در دوران کرونا را نداشتیم، اما با گذر زمان با این وضعیت زندگی کردیم. هیچ جای دنیا کرونا فعالیت ها را کنسل نکرده است و برگزار نشدن لیگ موضوعی ناخوشایند است. دنیا خود را با این شرایط وفق داده است، امیدوارم با رعایت تمام موارد و دستورالعمل های بهداشتی بتوانیم لیگ خوبی داشته باشیم.

دباغی در خصوص تیم های حاضر در گروه سپاهان و دربی اصفهان، گفت: گروه فوق العاده پربار و حساسی داریم و ما مشتاق هستیم که بازی های سنگینی داشته باشم و بتوانیم موفقیت به دست آوریم، برای رسیدن به هدف نهایی باید قدم به قدم پیش رفت و نخستیم هدف ما، صعود از گروه است.

photo_2020-11-23_13-39-00

photo_2020-11-23_13-39-01

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.