سرمربی تیم والیبال سایپا، از استفاده نشدن ویدیو چک در بازی‌های لیگ برتر انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال سایپای تهران، پس از باخت مقابل سپاهان اصفهان گفت: واقعا بعضی اوقات می‌بینم حق تیمم ضایع می‌شود که اعتراض می‌کنم. اگر ویدیو چک نمیخواهیم چرا خریده‌ایم؟ اگر امروز ویدیو چک بود ما ۶ - ۵ امتیاز بیشتر می‌گرفتیم. وقتی با یک تیم قدرتمند بازی می‌کنید، همین امتیازات تعیین کننده هستند چون بازی پایاپای است.

او با بیان اینکه ناظران بازی باید شرایط را تحت نظر بگیرند، اظهار کرد: امروز چند هوادار سپاهان در حال تشویق این تیم بودند که به ناظر بازی گفتم اما رسیدگی نکردند، این چه نوع نظارت است؟ البته سپاهان امروز خیلی از ما بهتر بود و ما هم باید سعی کنیم برای بازی‌های آینده بهتر ظاهر شویم.

*محمدی‌راد: اشتباهات بازی با سیرجان را تکرار نکردیم

رحمان محمدی‌راد سرمربی تیم والیبال سپاهان نیز در مورد این بازی گفت: واقعا بازی خوبی را شاهد بودیم، سایپا تیم خوبی هست که امتیازات قابل قبولی هم کسب کرده است. به این برد نیاز داشتیم تا خودمان را در جمع مدعی‌های لیگ نگه داریم که خوشبختانه به دست آمد.

او در پایان گفت: بعد از بازی با سیرجان که نتیجه را واگذار کردیم، با بازیکنان صحبت داشته و خوب تمرین کردیم تا اشتباهات بازی با سیرجان را تکرار نکنیم. امروز واقعا بازیکنانم برگشت خوبی داشتند و از این جهت خوشحالم. از همه اعضای تیم تشکر می‌کنم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.