یک گزینه داخلی به‌عنوان مربی به کادر فنی تیم ملی فوتسال کشورمان اضافه خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید شمسایی امروز (یکشنبه) با حضور در ساختمان فدراسیون فوتبال با میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

شمسایی در مورد این دیدار گفت: این جلسه در حالی برگزار شد که مشکلات و مسائل مربوط به تیم ملی، قراردادهای اعضای کادر فنی و برگزاری اردوهای مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به ماجدی تبریک می‌گویم و برای او و اعضای هیئت رئیسه آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره برگزاری اردوی تدارکاتی و آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال تصریح کرد: نسبت به شرایط موجود گام برمی‌داریم. با همکاری که با اصولی داشتیم، یک مربی ایرانی به جمع کادر فنی خود اضافه می‌کنیم. تمام بازی‌ها را رصد کرده و کار خود را قوی‌تر انجام می‌دهیم. تمام تلاش من و گروهم این است که تیم ملی فوتسال را برای روزهای سخت آماده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: هدف‌مان این است که تغییر نسل داشته باشیم و این کار سختی است. تا روزی که هستیم، برای موفقیت کشورمان تلاش می‌کنیم. دست‌مان را مقابل تمامی همکاران دراز می‌کنیم و هر کسی که کمک می‌کند و مثمر ثمر است، از وجودش استفاده خواهیم کرد. اوضاع تیم ملی از گذشته تاکنون به گونه‌ای است که در حال حرکت بوده و این رشته را از صفر به 100 رسانده‌اند.

شمسایی با بیان اینکه رؤسای فدراسیون و کمیته فوتسال از گذشته تاکنون تلاش کردند موفقیت در رشته فوتسال ادامه داشته باشد، خاطرنشان کرد: هدف همه این افراد، سربلندی تیم ملی فوتسال ایران بوده و ما نیز از این قاعده جدا نیستیم. این سختی را به جان می‌خریم تا تغییر نسل رخ دهد. سال 2005 بازی‌های آسیایی را از دست دادیم، اما اکنون سوم دنیا شدیم. برای موفقیت می‌جنگیم و تا روزی که هستیم، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم. زمان می‌برد، اما با تلاش پیش می‌رویم.

فدراسیون فوتبال پیش از این برای جذب یک مربی خارجی تلاش می‌کرد که این پرونده به صورت موقت بسته شده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.