سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از شکست در دیدار فینال جام ملت های آسیا و واگذاری جام به رقیب سنتی، گفت: مسئولیت باخت مقابل ژاپن با من است و اگر بمانم ضعف ها را برطرف خواهم کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا روز شنبه با برگزاری دیدار تیم‌های ملی ایران و ژاپن در فینال به پایان رسید. در این بازی، تیم ژاپن موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ ایران را شکست بدهد و به عنوان قهرمانی دست یابد.

وحید شمسایی سرمربی ایران در نشست خبری این مسابقه اظهار امیدواری کرد که بازیکنانش از این شکست، درس بگیرند.

شمسایی گفت: به بازیکنانم گفتم که من مسئول شکست هستم. آنها با حداکثر تلاش بهترین عملکرد خود را نشان دادند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: بازیکنانم نمی‌خواستند جام را از دست بدهند و گریه می‌کردند، اما باید نتیجه را بپذیرند. اگر می‌خواهند آینده خوبی برای خود رقم بزنند، باید شکست را درک کنند.

شمسایی ادامه داد: ما برای تیممان برنامه‌ای داشتیم و اگر اشتباهی رخ داد، مسئولیت اینها به عهده من و همکارانم است. می‌خواستم این برد را به مردم کشورم تقدیم کنم و امیدوارم عذر من را بپذیرند.

وی در خصوص عملکرد مسلم اولادقباد لژیونر ایران و اینکه او به عنوان بهترین بازیکن مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب شد، گفت: همه بازیکنان من عالی بودند اما او (اولادقباد) مثل همیشه و مثل بقیه بازیکنان مقابل ژاپن فوق العاده بود.

سرمربی ایران با اشاره به تغییراتی که در تیمش ایجاد کرده است، گفت: پس از باخت، نمی‌خواهم در مورد گذشته صحبت کنم. من ۱۰ بازیکن جدید آورده‌ام تا جایگزین ۱۰ اسطوره شوند. در آینده‌ای بسیار نزدیک این ۱۰ بازیکن جدید اسطوره‌های فوتسال ایران خواهند بود.

شمسایی در پایان گفت: اگر با تیم ادامه دهم، قطعاً روی تمام نقاط ضعفمان کار خواهم کرد. نمی‌خواهم بهانه‌ای بیاورم یا بگویم که این از دست دادن فرصت بود. قرار نبود برنامه ما مربوط به امروز باشد. شرمنده ام که امروز نتوانستم یک برد را به مردم ایران تقدیم کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.