ربابه شهریان بااشاره به اینکه حدود 171 اعزام بین المللی زنان ورزشکار صورت گرفته است گفت: بانوان ورزشکار موفق شدند 350 مدال بین المللی را از آن خود کنند.

رباب شهریان

به گزارش سرویس ورزش بانوان فرتاک ورزشی، ربابه شهریان معاون وزیر ورزش و جوانان در امور بانوان در نشست مشترک نواب رئیس هیات های ورزشی استان البرز که بعد از ظهر امروز یکشنبه(۳مرداد)در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، با بیان اینکه با حمایت از ورزشکاران البرزی می توان شاهد شکوفایی بیش از پیش این استان بود اظهار داشت: بانوان ورزشکار البرزی نسبت به آقایان در اکثریت ورزشها پیشی گرفته اند.

وی مشارکت حداکثری بانوان در ورزش را از جمله اهداف ورزش بانوان برشمرد و افزود: با توجه به اهمیت هایی که به ورزش بانوان در سال های اخیر شده است خوشبختانه موجب گردیده منابع عادلانه توزیع شوند.

معاون وزیر ورزش و جوانان در امور بانوان بااشاره به اینکه حدود ۱۷۱ اعزام بین المللی زنان ورزشکار صورت گرفته است ادامه داد: بانوان ورزشکار موفق شدند ۳۵۰ مدال بین المللی را از آن خود کنند.

وی با تاکید بر اینکه سازمان نظام تخصصی ورزش، حامی ورزشکاران می باشد گفت: یکی از مواردی که مورد توجه وزارت ورزش قرار می گیرد موضوع اخلاق مداری است که از اهمیت ویژه ای برای مسئولین و ورزشکاران برخوردار است.

شهریان برگزاری ۴۷ کرسی در سطح ورزش بین المللی را از دیگر اقدامات وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد و افزود: در استان البرز ۴۳ هیات ورزشی در بخش بانوان فعالیت می کند.

وی با ابراز امیدواری از احداث یک سالن ویژه بانوان در هر شهر، عنوان کرد: متولیان ورزش موظفند آسیب های اجتماعی را در جامعه به حداقل برسانند.

 

انتهای پیام/