تیم فوتبال استقلال در مرحله یک هشتم جام حذفی در نیمه اول مقابل سایپا ۱۰ نفره به یک مساوی پرگل رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا رفت که نیمه اول بازی با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

داور: بیژن حیدری 

کمک داوران:سعید قاسمی – علی اکبر نوری

کارت زرد: ساموئل سارفو( از سایپا)      

کارت قرمز:سارفو( دقیقه ۳۳) از سایپا

گل‌: فرشید اسماعیلی (دقیقه ۱۷ - پنالتی)، الحاجی گرو(دقیقه ۳۳ - پنالتی) برای استقلال، مهدی ترابی(دقیقه ۲۸)، امین حاج محمدی( دقیقه ۴۲) برای سایپا

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشاد محمدی مهر، میلاد  ذکی پور، فرشید اسماعیلی، مارک نویمایر، الحاجی گروه، همام طارق؛ رضا آذری و فرشید باقری.

سرمربی: وینفرد شفر

ترکیب سایپا:

محمدحسین اکبر منادی، عبدالله ناصری، رضا علی‌یاری، ساموئل سارفو، آرش رضاوند، مهدی ترابی، رضا اسدی، امید خالدی، صادق بارانی( از دقیقه ۳۶ امین حاج محمدی)، آرمان رمضانی و علی دشتی.

سرمربی: علی دایی

اتفاقات مهم بازی:

دقیقه ۳ مسابقه ضربه کرنر استقلال با ضربه سر روزبه چشمی همراه شد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲ خروج‌ و اشتباه‌های مکرر سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال باعث شد که سایپا صاحب موقعیت گلزنی شود که ضربه قیچی برگردان آرمان رمضانی با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

گل  استقلال: دقیقه ۱۵ حاجی گرو از کمند مدافعان استقلال عبور کرد و منادی دروازه‌بان سایپا روی مهاجم استقلال مرتکب خطای پنالتی شد. این ضربه را فرشید اسماعیلی تبدیل به گل اول استقلال کرد.

دقیقه ۲۰  سایپا یک فرصت گلزنی را از دست داد شوت  ناصری بازیکن سایپا از درون محوطه جریمه از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

گل مساوی سایپا: دقیقه ۲۸ بازیکنان سایپا بعد از چند پاس خوب و انجام یک کار گروهی توپ را به مهدی ترابی رساندند و او هم با یک شوت محکم از داخل محوطه جریمه دروازه استقلال را باز کرد و گل مساوی را به ثمررساند. 

گل دوم استقلال: دقیقه ۳۳ ضربه کاشته استقلال را نویمایر به داخل محوطه جریمه فرستاد که سارفو روی محمد دانشگر مرتکب پنالتی شد و الحاجی گرو این ضربه را تبدیل به گل دوم آبی پوشان کرد. این اولین گل حاجی گرو برای استقلال بود.

ساموئل سارفو در دیدار دو تیم در لیگ برتر هم مرتکب یک پنالتی شد و زمینه ساز برد ۲ بر یک استقلال را فراهم آورد. سارفو امروز هم در دقیقه ۳۳ با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شد تا سایپا ۱۰ نفره بازی کند.

دقیقه ۳۸ سایپا یک موقعیت گلزنی شد و مهدی ترابی در موقعیت تک به تک نتوانست گلزنی کند و حسینی دروازه بان استقلال توپ را راهی کرنر کرد.

گل دوم سایپا: ضربه کرنر سایپا روی سر امین حاج محمدی فرود آمد و او توانست با یک ضربه دقیق گل مساوی و دوم سایپا را بزند.

دقیقه ۴۴ گرو یک موقعیت ایده آل گلزنی را از دست داد و نتوانست توپ را از شش قدم تبدیل به گل کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.