ژاوی ارناندس با تمجید از پرسپولیس گفت که این تیم «بهترین در ایران» است و این بازی یک فینال برای السد خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ژاوی ارناندس سرمربی اسپانیایی تیم السد قطر در حالی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد که تجربه های تلخ و شیرین زیادی از تقابل با این تیم دارد. ناکامی در صعود به فینال آسیا تا شکست در آخرین بازی دوران فوتبال که همگی مقابل پرسپولیس بودند. او حالا دوباره یک بازی جدید را در برابر سرخ های ایران تجربه خواهد کرد. صحبت های ژاوی در نشست خبری را می‌خوانید:

 

* پرسپولیس بهترین تیم ایران است

برای رسیدن به پیروزی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی بسیار هیجان‌زده هستیم. با پرسپولیس بازی داریم که بهترین تیم ایران است و می‌دانیم یک بازی سخت و دشوار برای ما خواهد بود که برای ما شبیه به یک فینال است.

 

 * به ستاره هایم استراحت دادم

برای پیروزی باید کنترل شده و با اشتیاق زیاد بازی کنیم و امیدوارم که با ارائه بهترین بازی خود در زمین به آن برسیم. در بازی قبلی مقابل سپاهان اولویت ما استراحت به برخی از بازیکنان بود تا آنها را با اطمینان برای این بازی در اختیار داشته باشیم.

 

 * مقابل پرسپولیس باید مالک توپ باشیم

 

پرسپولیس برای ما حریفی قدرتمند و دشوار خواهد بود و در این بازی باید سعی کنیم، مالکیت توپ و کنترل بازی را در دست داشته باشیم. باید در اوج آمادگی خود قرار حضور داشته باشیم و این مهم‌ترین نکته است.

 

 

* بازی با پرسپولیس فینال است

 پرشورترین مسابقاتی که در طول زندگی حرفه‌ای خود دیده‌ام، همیشه مقابل تیم‌های ایرانی از جمله پرسپولیس بوده است. این را به بازیکنانم گفته‌ام که آنها همیشه با شور و شوق زیاد بازی می‌کنند، به همین دلیل ما هم باید بسیار پرشور باشیم، چون این یک فینال است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.