سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان دیدار تیمش برابر شهرداری آستارا که با پیروزی دو بر صفر مس به پایان رسید از تلاش بازیکنان خود تمجید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا مهاجری در پایان این بازی گفت: پیش بینی بازی سختی برابر شهرداری آستارا داشتیم و می دانستیم که این تیم با تمام توان برابر ما بازی خواهد کرد اما خوشبختانه در نیمه اول به موقع به گل رسیدیم و در نیمه دوم، بازی را مدیریت کردیم تا سه امتیاز خوب را به حساب خود بریزیم.

مهاجری افزود: در ده دقیقه پایانی حریف با توپ های بلند ما را تحت تاثیر خود قرار داد اما بچه ها در کارهای دفاعی عملکرد خوبی داشتند.

سرمربی مس کرمان عدم استفاده از موقعیت های گل را نقطه تاریک بازیکنان تیمش دانست و گفت: ما نباید به همین راحتی فرصت های گل را از دست بدهیم در روزی که بچه های ما خیلی خوب بازی می کنند باید با استفاده بهتر از فرصت های گل پیروزی خود را مطمئن تر کنند که در بازی های بعد باید بهتر از موقعیت های گلمان بهره ببریم.

وی در رابطه با داوری این بازی نیز گفت: آقای همرنگ مدیریت خوبی بر بازی داشت و علی رغم اینکه درصدد بودند با هجمه وف شار سوت های ایشان را جهت دار کنند ولی تحت تاثیر قرار نگرفت و از این بابت به ایشان خسته نباشید می گویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.