سرمربی ذوب‌آهن اصفهان می‌گوید استقلال در ۶ دیدار اخیر آسیایی خود انواع و اقسام سیستم‌ها را امتحان کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سید مجتبی حسینی در کنفرانس خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت: در مقطعی از فصل قرار داریم که برای تیم‌های بالا و پایین جدول حساس است. در دوره ای از فصل هستیم که بازی ها حساس شده و این حساسیت هم می تواند باعث شود که کیفیت بازی‌ها خوب باشد و هم روی کیفیت بازی‌ها تاثیر بگذارد. با توجه به شرایطی که داریم سعی می کنیم مقابل حریفان با قدرت ظاهر شویم.

 

مجتبی حسینی افزود: مقابل تیمی بازی داریم که در شرایط خوبی است. در لیگ قهرمانان آسیا بازی های خیلی خوبی انجام و نشان دادند کادرفنی زیرکی دارند که بر اساس داشته هایشان چیدمان خوبی دارند. در 6 بازی آسیایی که از این تیم دیدم، بر اساس داشته‌هایشان سیستم‌های مختلف و خوبی گذاشتند. انواع و اقسام سیستم‌ها را بازی کردند و در همه آن‌ها هم موفق بودند.

 

سرمربی تیم ذوب‌آهن در انتها گفت: این وظیفه ما را سنگین تر می‌کند. ما هم با توجه به داشته هایمان سعی می‌کنیم استراتژی خوبی برای این بازی در نظر بگیریم. نگرانی من این است که 24 روز است بازی رسمی نداشتیم و این مساله واقعاکار مارا سخت می کند. اما با وجود این شرایط محکوم به انجام یک بازی قوی، محکم و با برنامه مقابل استقلال هستیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.