آیا شما هم فکر می کنید که ازدواج هایی که در آن ها یکی از طرفین به دیگری خیانت می کند، یک ازدواج شکست خورده و رو به پایان است؟

آیا شما هم فکر می کنید که ازدواج هایی که در آن ها یکی از طرفین به دیگری خیانت می کند، یک ازدواج شکست خورده و رو به پایان است؟ اگر چنین است، باید بگوییم که مطالعه ای که در انجمن رابطه ی جنسی شناسی آمریکا ارائه شد، نتایج متفاوتی را در بر داشت!

بسیاری از افراد در زندگی مشترک و در ازدواج شان خوش بخت هستند، اما همچنان به دنبال افراد تازه هستند. مطالعه ای که روی صد زن سی و پنج تا چهل و پنج ساله انجام شد، چنین نتایجی را عنوان کرده است.و اما جالب ترین قسمت تحقیقات این که، هیچ کدام از این زنان نسبت به طلاق و یا جدایی و پایان دادن به ازدواج شان، ابراز علاقه نکرده اند! شصت و هفت درصد از این زنان خیانت کردند و از ازدواج شان منحرف شدند تنها به خاطر این که شور و شوق عاشقانه ی بیشتری می خواستند.

انجمن رابطه ی جنسی شناسی آمریکا اعلام می کند که اقدام به برقراری رابطه ی جنسی با تنها یک فرد، برای این زنان خسته کننده شده و به این جهت، رو به این کار آورده اند.

در این مورد، انجمن پیشنهاد داده است که داشتن رابطه ی جنسی در یک مکان و موقعیت دیگر ممکن است کمک کننده باشد. آن ها می گویند: “بسیاری از زوج ها با وجود این که عاشق هم هستند، اما نمی دانند که چطور باید در باره ی رابطه ی جنسی با هم صحبت کنند و همین امر به خیانت ها دامن خواهد زد.”

 

انتهای پیام/