یعنی فکر نکنید ژنتیک تاثیر بسیار زیادی بر واژن شما دارد دیگر کاری از دستتان بر نمی آید.شاید فکر کنید آقایان در رابطه جنسی هیچ توجهی به نوع و کیفیت واژن ندارند و اگر میل جنسی بالایی داشته باشند، فقط به ارضا شدن خود فکر می کنند

مشخصات یک واژن خوب شاید برای آقایان سلیقه ای باشد، اما می توان استانداردهایی را هم برای بهترین نوع واژن در نظر گرفت. بیشتر مردان واژن بی عیب و نقص را می پسندند، اما این واژن چه خصوصیاتی دارد؟ یک واژن سکسی چه مشخصاتی دارداما اولین نکته این است که باید دیدگاهتان نسبت به داشتن بهترین و زیباترین واژن را تغییر دهید. یعنی فکر نکنید ژنتیک تاثیر بسیار زیادی بر واژن شما دارد دیگر کاری از دستتان بر نمی آید.شاید فکر کنید آقایان در رابطه جنسی هیچ توجهی به نوع و کیفیت واژن ندارند و اگر میل جنسی بالایی داشته باشند، فقط به ارضا شدن خود فکر می کنند!

اما حقیقت چیز دیگری است. یک واژن خوب می تواند کیفیت رابطه را بسیار بیشتر کرده و میل مرد برای برقراری ارتباطات بعدی را بالا ببرد.

1- از اولین مشخصات یک واژن خوب : باید واژن قوی باشد

3- مردان چه واژنی را دوست دارند : تنگ بودن واژن اولیت بالایی دارد

3- واژن مورد علاقه مردان باید به خوبی لیز و لزج باشد

4- بهترین مدل واژن باید بوی خوبی داشته باشد

5- واژن ارگاسمیک برای مردان بهترین نوع واژن است

6- یک واژن سکسی از هر زاویه ای حس خوبی را به وجود می آورد

7- به خودتان اعتماد به نفس بدهیدمردان عاشق زنانی هستند که در مورد واژن خود اعتماد به نفس دارند.

8- شکل واژن مورد علاقه مردان باید متناسب باشد

9- واژن باید باعث تحریک زیاد خانم ها شود

 

انتهای پیام/
برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.