پی بردن به افکار مردان کار بسیار سختی است زیرا مردان بعد های شخصیتی پنهان زیادی دارند برای پی بردن به آنها باید نکاتی را بدانید.

شاید سال های زیادی از ازدواج شما گذشته باشد؛ اما همچنان به درون مردان پی نبرده باشید. مقاله ای که در اختیارتان قرار می دهیم؛ حاصل مصاحبه با بیش از 1500 مرد می باشد که در مورد زندگی درونی آن ها سوالاتی پرسیده شده است.

عشق کافی نیست

عشق آن چیزی است که به آن نیاز دارید و ما خانم ها عشق را همه آن چیزی می‌دانیم که باید در زندگی وجود داشته باشد؛ اما مردان این گونه نیستند.‌ طبق نظرسنجی هایی که از مرد ها انجام شده است، حس اعتماد، تعریف، تمجید و تحسین به اندازه عشق ضروری است و اهمیت دارد.

عشق

احترام بسیار مهم است

خیلی از شما به عنوان همسر و زنِ زندگی به مرد خود احترام نمی گذارید و دل تان می خواهد که او شما را دوست داشته باشد؛ اما زمانی که احترام نگذارید، یعنی نیاز اصلی او را نادیده گرفته اید‌.

رابطه جنسی همه چیز را تغییر می دهد

دومین نیاز مرد بعد از احترام؛ نیاز جنسی است‌. مردان بیشتر از زنان نیاز جنسی دارند؛ اما خانم ها این موضوع را درک نمی کنند‌. در واقع مرد ها با برطرف کردن نیاز جنسیِ خود از لحاظ روحی روانی هم آرامش پیدا می کنند‌.

تفاوت ها باید پذیرفته شوند

برای این که با همسر خود ارتباط خوبی برقرار کنید، باید تفاوت ها را درک کرده و در نتیجه با فهمِ این تفاوت‌ ها و جلوگیری از مقایسه نکردن، به آن ها اعتماد بنفس می دهید که اینگونه خودتان هم از زندگی بیشتر لذت خواهید برد‌.

 

انتهای پیام/
برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.