مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در بازید از هیأت تکواند:

به گزارش فرتاک ورزشی،

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، شفعی‌نیا مدیر حراست اداره کل، همتی رئیس هیأت ژیمناستیک استان کرمانشاه، محمد حسین‌زاده از مربیان رشته تکواندو، وحید خسروی مشاور مدیرکل اداره ورزش و جوانان از هیأت تکواندو بازدید کردند.

photo_۲۰۱۸-۰۸-۰۸_۲۰-۳۶-۴۱

صابر رحیمی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این بازدید گفت: همبستگی و اعتحاد و همدلی حرف اول را در ورزش می‌زند و  انتظار دارم که هیأت‌های ورزشی استان کرممانشاه بیشتر از گذشته به شهرستان توجه کنید.

 او افزود: شهرستان‌های کرمانشاه نیاز به توجه ویژه دارند و هیأت‌ها بایستی با همدلی ئر این راستا فعالیت کنند.

photo_۲۰۱۸-۰۸-۰۸_۲۰-۳۴-۱۸

 مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: هیأت ورزشی استان کرمانشاه باید با ایجاد وحدت بستر را هر چه زودتر فراهم کنند تا همه مخالف و موافق در کنار هم فعالیت نمایند و توجه جدی به کار داشته باشید.

رحیمی ادامه داد: اگر هیأتی صادق باشد، حتماً موفق عمل خواهد کرد و با یکرنگی و یکی دلی و با کمک هم می‌توانید به به یاری ورزش بشتابید.

او افزود: ما آماده‌ایم برای هرگونه حمایتی که لازم باشد از هیأت‌ها و ورزش استان انجام دهیم ولی در صورتی که هیأت‌ها بستر کار را فراهم نمایند، کمک می‌کنیم تا توان دارم از ورزش استان کرمانشاه حمایت خواهم کرد.

photo_۲۰۱۸-۰۸-۰۹_۰۶-۴۲-۳۳

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: اداره کل ورزش محوریت قرار داده‌ایم و استاندار نگاه ویژه‌ای به ورزش دارد.

رحیمی ادامه داد: این نگاه مثبت استاندار یک فرصت مناصبی برای ورزش استان کرمانشاه است باید قدر آن را دانست.

photo_۲۰۱۸-۰۸-۰۹_۰۶-۴۳-۱۰

او افزود: 1200 هزار تومان بودجه به مجموعه ورزشی استان کرمانشاه کمک خواهیم کرد و  هر جای نیاز داشته باشد مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/