ملی‌پوش تیراندازی با کمان کشورمان گفت: در قضیه حذف من کسی مقصر نیست و اتفاقی است که پیش آمده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زهرا نعمتی پس از اتفاقات عجیب در مسابقات تیروکمان و حذف از مسابقات گفت: متاسفانه دچار بدشانسی شدیم. به دلیل مشکلات فنی و استراحتی که نیاز داشتم حدود 30 ثانیه دیر به خط شروع رسیدم و وقتی هم رسیدم داور اجازه تیراندازی را به من نداد. حریف من تنها یک تیر زده بود اما با این حال اجازه مسابقه من صادر نشد.

وی تاکید کرد: بعد از این اتفاقات اعتراض خود را انجام دادیم، اما اعتراض پذیرفته نشد. دلیل پذیرفته نشدن اعتراض ما می‌تواند به اندونزیایی بودن حریف من ارتباط داشته باشد.

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود دلیل عدم حضور به موقع او در مسابقه به خاطر حضور برای صرف ناهار بوده است، گفت: نه اینطوری هم نبود اما باید تحت هر شرایطی سر وقت در خط مبارزه حضور پیدا می‌کردم. شرایط جسمی من با حریفان متفاوت است. فکر می‌کردم همچنان زمان دارم. بعد از اعتراض ما  اعلام کردند این اعتراض در پارالمپیک وارد است اما شما که به بخش المپیک ورود کردید باید سر وقت در  خط مسابقه حاضر شوید.

نعمتی تصریح کرد: در بخش پارالمپیک اگر ورزشکاری سر وقت به خط مسابقه نرسد می‌تواند اعتراض کند اما در بخش المپیک این اعتراض وارد نیست. در این قضیه به نظر من کسی مقصر نیست و اتفاقی است که پیش آمده است. قطعا میزبانی حریف اندونزیایی در عدم پذیرفتن اعتراض ما  تاثیر داشت و این بدشانسی دیگر ما این بود. اگر  حریف ما غیر از ورزشکار اندونزی از کشور دیگری بود احتمال داشت این موضوع بررسی شود. متاسفانه این اتفاق پیش آمد و من تلاش خود را انجام دادم.

وی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد او در حال برعهده گرفتن مسئولیت این اتفاق است، گفت: در کل ورزشکار مقصر است و من باید برنامه و ساعت مسابقه را چک می‌کردم. تیم سرپرست و مربی دارد اما من باید با سرعت بیشتری سر خط حاضر می‌شدم تا 30 ثانیه را از دست ندهم. شرایط من نیز با ورزشکاران دیگر متفاوت است و باید زودتر در محل مسابقه حاضر می‌شدم.

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان خاطر نشان کرد: مسابقات من همچنان ادامه دارد و باید فردا(جمعه) در مسابقه میکس شرکت کنم. از همه مردم ایران می‌خواهم من را از دعای خود فراموش نکند و امیدوارم فردا بتوانم انها را خوشحال کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.