دنیل ریکاردو راننده فرمول یک رنو به شایعات پیوستنش به فراری واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

راننده فرمول یک می گوید که پیش از این بارها شایعات پیوستنش به فراری را شنیده است.

در اوایل سال گذشته بود که شایعات مبنی بر رفتن این راننده 30 ساله به تیم فراری برای فصل 2019 به گوش رسید.پس از مدتی گزارش های آمد که تیم فراری با مبلغ درخواستی ریکاردو موافق نیست و آن را رد کرده است. به این ترتیب، تیم فراری به جای ریکاردو به سراغ چارلز لکرک 21 ساله رفت و او را برای حضور در این تیم تا سال 2019 خود برگزید و ریکاردو نیز به تیم رنو پیوست. پس از این اتفاق نیز ریکاردو در مصاحبه ای اعلام کرد که شخصی به پیوستنش به فراری جواب رد داده است.

شایعاتی در حال حاضر پیچیده است که راننده رنو جز نقشه دوم تیم ایتالیایی خواهد بود، اگر فتل در انتهای فصل بازنشسته شود. فتل تا پایان فصل آینده با فراری قرارداد دارد اما در هفته های گذشته به دلیل نارضایتی از وضعیت فعلی فرمول یک و قوانینش، همیشه با سوال مربوط به بازنشستگی اش روبرو بوده است. با این حال قهرمان چهار دوره فرمول یک بارها تاکید کرده که او  قص ندارد بازنشسته شود و هنوز هم از رانندگی و مسابقه دادن لذت می برد.

ریکاردو که با شایعات مربوط به پیوستن به تیم فرمول یک فراری روبرو شده است ، معتقد است که حتی اگر امسال پایان فتل باشد، او شخصی نیست که جایگزین راننده آلمانی شود و او می گوید:

راستش برای سه چهار سال گذشته، همیشه خبرهایی در این مورد دیده ام. بنابراین این موضوع برای من جدید نیست، من قرارداد خودم را دارم، یک قرارداد سفت و سخت تا پایان 2020!

پس اگر فتل امسال برود، خب تصمیم خودش است اما من در این ماجرا درگیر نخواهم بود.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.