راننده تیم ویلیامز آمادگی خود را برای پیوستن به تیم فرمول یک مرسدس بنز اعلام امادگی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با توجه به ضعف عملکرد والتری بوتاس در مسابقات اخیر و به خطر افتادن جایگاه او در تیم مرسدس و همینطور اولتیماتوم مدیر این تیم که والتری می داند برای حفظ صندلی خود چه کاری را باید انجام دهد، شایعات زیادی مطرح شده است که در صورت خروج وی چه کسانی جای او خواهند آمد.

جورج راسل راننده تیم فرمول یک ویلیامز گفت:

اگر توتو فردا با من تماس بگیرد و بگوید که آیا آماده ای برای ما برانی، من جوابم بدون شک “بله” می باشد. من نمی خواهم بگویم که والتری مسابقات بدی را داشته است من می گویم که دوست دارم بروم و هدف خودم را دنبال کنم. اگر هم کارم را به خوبی انجام ندادم دستانم را بالا می گیرم و تسلیم می شوم و می گویم که به اندازه کافی خوب نبودم. من الان در بهترین حالت خودم هستم و هرچه که در توان دارم برای ویلیامز می گذارم و به تیمی که هستم متعهدم ولی اگر مرسدس از من بخواهد که بروم و به آنها بپیوندم مطمئنا می روم.

من دوست ندارم که در مورد شانس هایم صحبت کنم. هر بار مرسدس برایم اهدافی را تعیین کرده است و من آنها را محقق کردم و آنها نیز پاداشم را دادند. من ایمان دارم که اگر به اندازه کافی خوب باشم واقعا دلیلی ندارد که به این تیم نپیوندم و شانسی به من داده نشود. شما می توانید به عملکرد مکس ورشتپن و چارلز لکلرک در ردبول و فراری نگاهی بیندازید. همینطور شما می توانید هر چقدر که می توانید در مورد تجربه صحبت کنید اما گاهی اوقات اصلا این موضوعات به تجربه مرتبط نمی باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.