دومین مرحله از بیست و چهارمین دوره رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش بانوان شب گذشته با پیشتازی سپاهان اصفهان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فرتاک اصفهان، مرحله دوم از بیست و چهارمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاههای کشور که صبح روز شنبه ۲۹ شهریور ماه در مجموعه تخصصی آفتاب انقلاب تهران آغاز شد، با پیشتازی تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با مجموع ۲۴۱ امتیاز به پایان رسید.

تیم های دانشگاه آزاد اسلامی با مجموع ۱۹۰ امتیاز و پلیمر خلیج فارس خرم آباد با مجموع ۱۸۲ امتیاز به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم قرار دارند.

گفتنی است در مرحله دوم این مسابقات، سه رکورد باشگاهی و دو رکورد ملی توسط طلایی پوشان فولاد مبارکه سپاهان شکسته شد.

در پرتاب چکش ریحانه آرانی، پرتابگر تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ثبت حد نصاب ۵۷.۱۵ متر ضمن ایستادن در جایگاه نخست، رکوردهای ملی و باشگاهی این ماده را شکست. آرانی در این مسابقات دوبار پیاپی رکورد شکنی کرد. در دومین پرتاب۵۶.۶۶ متر را به ثبت رساند و در پرتاب ششم با پرتاب ۵۷.۱۵ متری دومین بار پیاپی رکورد شکنی کرد.

در ادامه رقابتها در ماده دوی ۸۰۰ متر مریم محمودی از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ثبت نتیجه ۲:۱۳.۴۳ دقیقه ضمن کسب عنوان قهرمانی، رکورد باشگاهی این ماده را بهبود بخشید.

و در نهایت در رقابتی جالب، دیدنی و تنگاتنگ در ماده دوی ۴۰۰*۴ متر امدادی، تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ثبت نتیجه۳:۵۲.۳۷ دقیقه ضمن صدرنشینی رکورد ملی و باشگاهی این ماده را بهبود بخشید.

مرحله سوم و نهایی رقابتهای قهرمانی باشگاههای کشور روزهای ۱۰ و ۱۱ مهر ماه در بخش آقایان و روزهای ۱۲ و ۱۳ مهر ماه در بخش بانوان برگزار خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.