مسابقات هندبال بانوان لیگ برتر کشور در حالی روز گذشته در تهران آغاز شد که هفت عضوتیم هندبال این باشگاه به کرونا مبتلا شده اند .

به گزارش فرتاک ورزشی،

مرحله اول از شانزدهمین دوره مسابقات هندبال بانوان ایران از روز دوشنبه با برگزاری دو دیدار در تالار فدراسیون هندبال در تهران آغاز  شد و بانوان سپاهان در اولین مسابقه خود به مصاف اشتادسازه مشهد  رفتند.

سپاهانی ها روز شنبه گذشته پس از ورود به محل برگزاری مسابقات در تهران ، تست کرونا دادند و در اقدامی عجیب از سوی برگزار کنندگان مسابقات ساعت 9 شب یکشنبه 27مهرماه به کادر تیم هندبال بانوان سپاهان اعلام می کنند که 4 بازیکن این تیم خانم ها ؛ پریناز قربانی ، سعیده غضنفری ، الناز قاسمی و ثمین کریمی و همچنین سه نفر از اعضای کادر تیم: خانم ها ابراهیمی ، حقانی و سرخی به ویروس کرونا مبتلا شده اند .

این اقدام برگزار کنندگان مسابقات که ساعاتی قبل از مسابقه این خبر را اعلام می کنند ،  غیرحرفه ای است وتمام برنامه ریزی ها و تمریناتی که کادر فنی سپاهان برای مسابقات پیش بینی کرده بود، دچار اختلال مینماید و تمرکز تیم هندبال سپاهان  را بهم ریخت .

و اما سوال اساسی این است : در حالی که موج سوم شیـوع ویروس کرونا نقاط مختلف ایران و همچنین تهران را تحت تأثیر قرارداده است ، آیا بهتر نبود این مسابقات در زمان دیگری برگزار می شد ؟

و ای کاش ، برگزار کنندگان مسابقات همه جوانب امر را می سنجیدند و به حفظ سلامت مردم و ورزشکاران نیز فکر می کردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.