دکتر جواد محمدی با پیام دوری از حواشی و سربلندی و اعتلای قهرمانان اصفهان وارد گود شد

به گزارش فرتاک ورزشی،

مراسم آیین تکریم از محمد طباطبایی و معارفه جواد محمدی به عنوان مدیر کل اداره ورزش و نوجوانان استان اصفهان امروز صبح برگزار شد.

این مراسم ابتدا با باصحبت های محمد رضا جان نثاری و سپس تقدیر از عملکرد محمد طباطبایی مدیر سابق  اداره کل آغاز شد.

در ادامه مدیر کل جدید اداره ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از مهره های ورزشی  اصفهان و تیم مدیریت سابق اداره ورزش و جوانان، گفت:در ابتدا جادارد آرزوی توفیق و سلامتی روز افزون برای خدمتگزاران دولت و به ویژه امام خامنه ای عزیز داشته باشم، همچنین لازم است تشکر کنم از جناب اقای حمید سجادی بابت اعتماد به بنده و همچنین دکتر مرتضوی که امر به خدمتگزاری بنده دادند همچنین از نمایندگان مردم بابت حمایتشان تشکر میکنم.

دستورالعمل و بخشنامه مرسوم ادارات است ولی اصل کار ما بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و گفتمان های دولت انقلابی است که امیدوارم با تلاش، جدیت،مجاهدت، صبر، حوصله و حمایت همگان کمترین وقت را نیز به حاشیه اختصاص ندهیم و کار و تلاش و کوشش را سرلوحه کار خود قرار دهیم بدون تردید در هیچ جای دنیا کسی مسئولیتی را قبول نمیکند مگر برای سربلندی سازمان مربوطه که حائز اهمیت است.

photo_2022-04-28_16-07-00

جواد محمدی افزود: ورزش اصفهان پهلوان پرور و قهرمان خیز بوده و با همکاری و همیاری جامعه ورزش،پیشکسوتان، ورزشکاران و مسئولان سکوهای افتخار برای این استان رقم خواهد خورد.

مدیر کل جدید با تاکید براین موضوع که انتخاب وی به دور از جناح بندی و گروه بندی صورت گرفته افزود: اگر تغییر یا جابه جایی انجام می‌شود، مبنی بر وجود مشکل نیست و همه عزیزان دوست و همکار بنده هستند و قطعا اگر قرار باشد عزیزی مسئولیت خود را به فرد دیگر واگذار کند با تکریم و احترام خواهد بود،مدیرکل های اسبق اداره تا اینجا زحمات زیادی کشیده اند و در نهایت امروز طباطبایی فردای محمدی است و این قطعی بوده و در نظر می گیریم امروز همان روز آخر ما است.

وی در پایان با بیان لزوم همدلی و اتحاد در عرصه ورزش گفت: این پیکر نیازمند به احیا را با هم‌افزایی احیا خواهیم کرد و در حوزه جوانان حتماً مطالبه‌گری می کنیم همچنین با رهنمودهای مدیران و همدلی اتفاقات خوبی را رقم خواهیم زد.

باتوجه به رویکرد جواد محمدی برای شروع مسیر مدیریت و توجه به زیر ساخت های ورزشی استان اصفهان و از سوی دیگر جوان گرایی، قرار گرفتن تعامل دوستانه با هیات های ورزشی در دستور کار این مدیر جوان و باتوجه به این موضوع که جواد محمدی از جنس جامعه ورزش میباشد به نظر میرسد امور ورزشی استان اصفهان با سکان داری این مدیر ورزشی در ریل گذاری اهداف خود موفق ظاهرشود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.