فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام در نظر دارد برای اولین بار فستیوال جایزه بزرگ مسابقات رشته‌های زیر مجموعه این فدراسیون را از تاریخ 9 الی 12 خرداد ماه در نمایشگاه تخصصی ورزش اصفهان برگزار کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بزرگ‌ترین فستیوال بدن‌سازی کشور در رشته‌های فیزیک، فیتنس چلنج، فیتنس اسپرت آقایان، تک لیفت بانوان، پرس سینه آقایان، مچ اندازی و پاور لیفتینگ برای اولین بار در اصفهان همزمان با جشنواره تخصصی ملی ورزش و سلامت اصفهان برگزار می‌شود.

فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام در نظر دارد که فستیوال جایزه بزرگ مسابقات رشته‌های زیر مجموعه فدراسیون را از تاریخ 9 الی 12 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار کند.

photo_2022-05-16_13-15-03 (2)

این مسابقات به سبک نمایشگاه‌ ‌های بزرگ و روز دنیا و البته با حمایت بخش خصوصی خواهد بود.

این رویداد تاثیرات بسیاری را به همراه دارد که می‌تواند در بخش اقتصادی و صنعت ورزش، تبادل و ارتباط بین فعالان ورزشی و مصرف‌کنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات ورزشی موثر واقع شود.

قطعا برگزاری رویدادهای ورزشی_ اقتصادی یک نقطه عطفی برای صنعت ورزش است که مورد توجه دنیا قرار گرفته و تاثیرات بسیاری را در اقتصاد پویا و پایدار به جای می‌گذارد.

با توجه به بزرگی این رویداد و تسهیلات مثبتی که می‌تواند داشته باشد نیاز به همراهی و حمایت همه جانبه دستگاه‌های ذی ربط به شدت ضروری است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.