تنها مدال آور تاریخ دوومیدانی ایران در المپیک ابراز امیدواری کرد با پرتابی به میزان یک یا دو متر بالاتر از رکورد خود بتواند نتیجه خوبی در ریو بدست آورد که موجب شادی مردم شود.

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی، احسان حدادی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از شرایط فعلی و روحیه خود ابراز رضایت کرد و خاطرنشان ساخت: خیلی سختی کشیدم این بار برخلاف دوره قبل سختی بی امکاناتی نداشتیم و به خاطر مصدومیت درد زیادی کشیدم چرا که زانو و پاهایم دچار مصدومیت بود ولی خدا را شکر بیست روز گذشته را بدون درد تمرین کردم.

پرتابگر دیسک کشورمان تمریناتی که در آمریکا سپری کرده بود را در افزایش میزان امادگی خود خوب توصیف کرد و اظهار داشت: به آن تکنیک هایی که مربی ام مد نظرش بود دست یافتم و با روحیه خوب که لازمه موفقیت بویژه در بازی های المپیک است به اینجا آمده ام.

احسان حدادی که در المپیک ریو با مدال نقره به تنها دارنده مدال تاریخ دوومیدانی ایران در المپیک تبدیل شد، با بیان اینکه با تکرار رکورد خودش به مدال طلا دست پیدا می کند ابراز امیدواری کرد که رکورد سال خود را در این رقابت ها به میزان یک یا دو متر افزایش دهد.

وی اظهار داشت: رکورد سال من 64 متر و 65 سانتیمتر است که اگر تغیر دهم مطمئنم اتفاقات خوبی می افتد.

ورزشکار پرامید ایران در المپیک ریو گفت: در المپیک لندن نتیجه خوبی گرفتم که به تاریخ پیوست برای این دوره هم سختی هایی را متحمل شدم و از طرفی خیلی ها برای من زحمت کشیدند که امیدوارم پرتاب خوبی داشته باشم.

حدادی در پایان تاکید کرد: هرچه در توانم بوده برای شادی مردم گذاشته ام و بازهم اینچنین خواهد بود.امیدوارم با پرتاب خود بار دیگر دل مردم را شاد کنم.

احسان حدادی در المپیک لندن توانست پس از رابرت هارتینگ آلمانی مدال نقره المپیک را از آن خود کند.

 

انتهای پیام/