معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه:

انجمن ورزشی‌نویسان کرمانشاه تنها انجمن تخصصی در ورزش این استان است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نشست تخصصی انجمن ورزشی‌نویسان کرمانشاه باحضور حجت‌السلام والمسلیمن رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد و اسلامی استان کرمانشاه، دکتر پریسا محمدی معاونت فرهنگی و ارشاد اسلامی، سیدعباس کشمیری رئیس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران –شعبه کرمانشاه و سایر اعضای این انجمن در دفتر مدیرکل آن اداره تشکیل شد.

6

دکتر پریسا محمدی معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در این نشست گفت: اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران- شعبه کرمانشاه از بی‌حاشیه‌ترین خبرنگاران استان کرمانشاه هستند و این انجمن یکی از موفق‌ترین تشکل‌های استان کرمانشاه است.

او افزود: انجمن‌ورزشی‌نویسان کرمانشاه باید به عنوان الگو انجمن‌های مطبوعاتی استان کرمانشاه معرفی شود چون این انجمن  یکی از با سابقه‌ترین و فعال‌ترین تشکل‌هاست که در عرصه ورزش و سلامت فعالیت می‌کند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: هنوز ماهیت انجمن ورزشی‌نویسان کرمانشاه معرفی نشده و در این راستا اطلاع‌رسانی در سطح استان به صورت فراگیر انجام نگرفته است و مسئولان استانی آن طور با اهداف این انجمن ورزشی آشنا نشده‌اند.

محمدی ادامه داد: انجمن ورزشی‌نویسان کرمانشاه تاکنون به عنوان الگوی مناسبی در بیان واقعیت‌ها در عرصه اطلاع‌رسانی و انعکاس رویدادهای ورزشی فعالیت کرده است.

او افزود:  انجمن ورزشی‌نویسان کرمانشاه با توجه به ایجاد نشاط و شادابی و ارتباط تنگاتنگی که با سلامت دارد می‌تواند به عنوان یکی از شاخص‌های توانمنددر استان کرمانشاه اثر بخش باشد.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: این انجمن توانمندی، ظرفیت و پتانسیل زیادی دارد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه می‌تواند بخشی از کارها و برنامه‌ها را به انجمن بسپارد تا این انجمن هم بتواند  از جهت اطلاع‌رسانی بیشتر مردم و همشهریان عزیزمان را به سمت  ورزش سوق دهد.

محمدی ادامه داد: انجمن ورزشی‌نویسان کرمانشاه تنها انجمن تخصصی در ورزش این استان است و از طرف دیگر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه هم در سیاست‌های کلان خود قصد دارد از این انجمن‌های رسمی و دارای مجوز حمایت نماید.

او افزود: این انجمن بایستی در راستای فعالیت و معرفی خودش اقدام به برپایی نمایشگاه ورزشی‌نویسان کند و در حاشیه این نمایشگاه از پیسکسوتان، بزرگان ورزشی‌نویس و اهل‌قلمی که سالیان سال در این عرصه قلم فرصایی کرده‌اند، تقدیر نماید.

خبرنگار: سمانه امیری

عکاس: بنفشه صالحی

 

انتهای پیام/