در پایان بازی‌های دور گروهی رقابت‌های جام‌جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، اسامی ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله بعد مشخص شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آخرین روز از رقابت‌های دور گروهی جام‌جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین از ظهر امروز (پنج‌شنبه) با برگزاری ۸ دیدار در گروه‌های پنجم تا هشتم مسابقات پیگیری شد تا در پایان تکلیف ۱۶ تیم صعود کننده به دور گروهی این مسابقات مشخص شود.

به این ترتیب با به پایان رسیدن بازی‌های امروز تیم‌های لهستان، ونزوئلا، آرژانتین، روسیه، اسپانیا، پورتوریکو، صربستان، ایتالیا، آمریکا، جمهوری‌چِک، برزیل، یونان، فرانسه، دومینیکن، استرالیا و لیتوانی به عنوان ۱۶ تیم دور دوم این مسابقات معرفی شدند.

نتایج بازی‌های امروز به شرح زیر رقم خورد:

گروه E

ترکیه ۷۶ - ۹۱ جمهوری‌چِک

آمریکا ۹۸ - ۴۵ ژاپن

گروه F

برزیل ۸۴ - ۷۳ مونته‌نگرو

یونان ۱۰۳ - ۹۷ نیوزلند

گروه G

آلمان ۹۶ - ۶۲ اردن

دومینیکن ۵۶ - ۹۰ فرانسه

گروه H

کانادا ۸۲ - ۶۰ سنگال

لیتوانی ۸۲ - ۸۷ استرالیا

به این ترتیب در دور دوم مسابقات تیم‌های آرژانتین، لهستان، ونزوئلا و روسیه در گروه I، صربستان، اسپانیا، ایتالیا و پورتوریکو در گروه J، آمریکا، برزیل، یونان و جمهوری‌چِک در گروه K و فرانسه، استرالیا، لیتوانی و جمهوری دومنیکن در گروه L برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

همچنین در جدول بازنده‌ها تیم‌های نیجریه، چین، ساحل عاج و کره جنوبی در گروه M، تونس، آنگولا، ایران و فیلیپین در گروه N، ترکیه، نیوزیلند، مونته‌نگرو و ژاپن در گروه O و آلمان، کانادا، سنگال و اردن در گروه P برای کسب رتبه‌های ۱۷ تا ۳۲ تلاش خواهند کرد. در این مرحله تیم‌ها براساس تعداد برد (مجموع بردهای دور اول و این مرحله) رده‌بندی خواهند شد. هر تیمی که بیشترین تعداد برد را بین چهار گروه این مرحله به دست بیاورد جایگاه هفدهم را تصاحب خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.