پشت خط زن لژیونر تیم ملی والیبال ایران گفت: مطمئنا همه بازیکنان تیم ملی از جان مایه می‌گذارند تا ایران به المپیک برسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیر غفور پشت خط زن تیم‌ ملی والیبال ایران پس از پیروزی قاطع مقابل قطر و کسب جواز حضور در مسابقات انتخابی المپیک در چین، اظهار کرد: شک نکنید اگر مقابل هر تیمی کم کاری کنیم بازنده خواهیم شد. امروز برابر قطر بسیار خوب بازی کردیم و به همین دلیل حرفی برای گفتن نداشت.

او افزود: قطری‌ تیم خوبی است، با وجود اینکه دو ست را باخته بودند ناامید نشدند و در ست سوم بسیار خوب بازی کردند و حتی می‌خواستند کار را به ست چهارم و پنجم بکشند. خوشبختانه بازیکنان ایران جنگنده ظاهر شدند و با یک نمایش خوب توانستند برنده شوند. برای صعود به مسابقات انتخابی المپیک به این پیروزی نیاز داشتیم و امیدوارم در ادامه هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران  درباره بازی فردا مقابل استرالیا نیز اظهار کرد: استرالیا یکی از حریفان ما در مسابقات انتخابی المپیک است، فردا باید این تیم را شکست دهیم تا هم شرایطمان در این مسابقات بهتر شود و هم اینکه اجازه ندهیم استرالیایی‌ها به این خود باوری برسند که می‌توانند ما را شکست دهند.

غفور درباره رقابت‌های انتخابی المپیک گفت: همه تلاش ما این است که به المپیک برویم. بدون شک همه بازیکنان از جان مایه خواهند گذاشت تا ایران به المپیک برود. در این راه مردم هم ما را دعا می‌کنند و انرژی زیادی به ما می‌دهند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.