سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: به دلیل اشتباهات فردی خودمان و اشتباهات داوری بازی را واگذار کردیم، امیدوارم در ادامه این شکست را جبران کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد‌رضا دامغانی پس از شکست تیمش برابر سپاهان در لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بچه های ما در موقعیت حساس خوب عمل نکردند و اشتباهاتی در امتیازات حساس داشتیم، بازی می‌توانست به دست پنجم برود و برنده شویم.

سرمربی والیبال فولاد سیرجان افزود: برای اولین بازی در لیگ جدید تیم ما بد بازی نکرد و به دلیل اشتباهات فردی خودمان و اشتباهات داوری بازی را واگذار کردیم؛ به بازیکنان و تیمم ایمان دارم و مطمئن باشید که تیم ما در هفته‌های آینده بهتر خواهد شد، امیدوارم در ادامه این شکست را جبران کنیم.

وی در مورد داوری نیز گفت: از داوران می‌خواهم در لیگ جدید بیشتر دقت کنند و فدراسیون تمهیداتی در نظر بگیرد تا داوران خط نیز بومی نباشند؛ در چند صحنه سرداور نظر داور خط را تغییر داد و اشتباهات داوری تاثیر‌گذار بود.

دامغانی در پایان با اشاره به تیم سپاهان بیان داشت: سپاهان تیم خوبی است و بازیکنان خوبی را جذب کرده است و کار تیمی آن‌ها خوب بود؛ سپاهان نیز مانند همه تیم‌ها نقاط منفی و مثبت دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.