رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی گفت: چیزی در حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد قراردادها باقی مانده که بعد از تامین آن از سوی اسپانسر (شورای شهر مشهد) با اعضای تیم تسویه حساب خواهیم کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسعود ریاضی در مورد برگزاری نشست سالیانه هیئت کشتی خراسان رضوی در حضور علیرضا دبیر اظهار داشت: در این نشست در مورد عملکرد هیئت بحث شد، عملکرد سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت. رئیس فدراسیون هم نظرات خودش را در مورد هیئت خراسان رضوی داشت و خواست که به خاطر اعتلای کشتی استان، همه در کنار هم قرار بگیرند.

وی درمورد اینکه آیا هیئت کشتی استان خراسان رضوی درخواست میزبانی از مسابقات هم داشته است، تاکید کرد: اینطور که پیداست ابتدای سال آینده مسابقات قهرمان کشوری نوجوانان در هر دو بخش آزاد و فرنگی را برگزار خواهیم کرد.

ریاضی در خصوص اینکه آنها سال آینده هم در لیگ تیم‌داری خواهند کرد؟ گفت: امیدوار هستیم که بتوانیم اسپانسر بیاوریم که اگر این کار را انجام دهیم حتما تیم هم خواهیم داشت.

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا تمامی تعهدات کشتی‌گیران و مربیان تیم «تا ثبت جهانی توس» پرداخت شده است، تصریح کرد: چیزی در حدود 10 تا 15 درصد قراردادها باقی مانده که بعد از تامین آن از سوی اسپانسر (شورای شهر مشهد) با اعضای تیم تسویه حساب خواهیم کرد. سایر تیم‌های حاضر در لیگ برتر هم هنوز با کشتی‌گیران‌شان تسویه کامل نکرده‌اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.