جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا به صورت آنلاین امروز (دوشنبه – ۳۰ تیرماه) برگزار شد و فدراسیون تکواندو ایران موفق شد جواز میزبانی سه رویداد بین‌المللی را در سال ۲۰۲۱ کسب کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا با حضور کی سوک لی رئیس و سیدمحمد پولادگر نایب رئیس اتحادیه تکواندو آسیا و سایر اعضاء ظهر امروز (دوشنبه – 30 تیرماه) به صورت آنلاین برگزار شد.

در این جلسه فدراسیون تکواندو ایران موفق شد جواز میزبانی پنجمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2)، چهارمین دوره رقابت‌های آزاد آسیایی (G1) و یازدهمین جام باشگاه‌های آسیا (G1) در سال 2021 را بدست آورد.

ایران در سال 2019 میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال 2020 نیز قرار است سومین مسابقات آزاد آسیایی (G1) و دهمین دوره رقابت‌های تکواندو جام باشگاه‌های آسیا (G1) را میزبانی کند که با شیوع ویروس کرونا در حال حاضر این رقابت‌ها به تعویق افتاده است.

گفتنی است؛ برای رقابت‌هایی با امتیاز G2 به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد و در مسابقات G1 نیز 10، 6 و 3.6 امتیاز  به ورزشکار اختصاص پیدا می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.