قاسمی گفت: با تصمیم فدراسیون هندبال، رقابت‌های لیگ برتر بانوان به علت شیوع ویروس کرونا به صورت متمرکز برگزار می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 الناز قاسمی ملی پوش تیم ملی هندبال بانوان ایران و باشگاه سپاهان بیان کرد: به باشگاه های هندبال اعلام کرده اند که مسابقات لیگ به صورت متمرکز برگزار می‌شود تا لیگ زودتر به پایان برسد. با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتمال اینکه با موج دوم این بیماری رو به رو خواهیم شد احتمالا لیگ برتر هندبال به تعویق می‌افتد.

او درباره تشکیل اردوهای تیم هندبال سپاهان گفت: شرایط تیم سپاهان برای فصل جدید لیگ بسیار خوب است. از امروز تمریناتمان  آغاز شده و پیش از حضور در تمرینات از تمام هندبالیست‌ها تست کرونا گرفته شده است. تاکنون هیچکدام از بازیکنان مبتلا به ویروس کرونا نبوده اند.

او درباره قرعه کشی لیگ هندبال بانوان اظهار کرد: قرعه کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شده است.  ۸ تیم در ۲ گروه ۴ تیمی قرار دارند که  این تیم‌ها به صورت رفت و برگشت با یکدیگر به رقابت می پردازند. قطعا  هر تیمی که در لیگ برتر حضور دارد برای کسب عنوان قهرمانی به میدان می‌رود. هر تیمی که تلاش بیشتر کرده باشد به عنوان قهرمانی لیگ برتر هندبال بانوان دست می یابد.

بازیکن هندبال تیم سپاهان عنوان کرد: دستمزد هندبالیست‌ها نسبت به سایر رشته‌ها کمتر است. اکثر هندبالیست‌ها در شرایط مالی کنونی برای تیم‌های خود بیشتر دلی بازی می‌کنند و دریافتی  آن‌ها فقط ۳ میلیون تومان از باشگاه است. رشته هندبال یک ورزش پر فشار محسوب می‌شود و  با وجود سختی که این رشته دارد باید دستمزد تمام هندبالیست‌ها بالا باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.