انصاری‌فرد: می‌خواهم با المپیاکوس قهرمان سوپر لیگ یونان شوم

ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال المپیاکوس آتن ابراز امیدواری کرد با کسب عنوان آقای گلی سوپر لیگ یونان راهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس آتن پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن هفته هجدهم سوپر لیگ یونان از سوی سایت نوا اسپورت گفت: از تمام کسانی که به من در نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن رای دادند، قدردانی می‌کنم. از دریافت این جایزه خوشحالم  و آن را متعلق به تیم المپیاکوس می‌دانم. همه به من کمک کردند و قدردان آنها هستم.

انصاری فرد در پاسخ به این پرسش که آیا هدفش آقای گلی سوپر لیگ یونان است اظهار داشت: هنوز فصل به پایان نرسیده اما ترجیح می‌دهم به عنوان بهترین گلزن المپیاکوس به جام جهانی 2018 روسیه بروم. می‌خواهم با المپیاکوس قهرمان سوپر لیگ یونان شوم و عنوان آقای گلی این رقابت‌ها نیز می‌تواند اتفاق بسیار خوبی برای من باشد، البته هدف ما در تیم المپیاکوس کسب مقام قهرمانی سوپر لیگ یونان و ارائه بهترین عملکرد است. ما سخت تلاش می‌کنیم اما نمی‌دانیم در پایان چه اتفاقی رخ خواهد داد. تلاش من برای کسب جام قهرمانی است.

مهاجم المپیاکوس درباره بازی هفته نوزدهم سوپر لیگ یونان برابر آاک و ارتباط این دربی با بازی برگشت جام حذفی برابر همین تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی گفت: این بازی جور دیگری خواهد بود و نتیجه خودش را می‌طلبد. به هرحال دربی، دربی است و باید برنده شوید. باید همه کار کنیم تا برنده دربی باشیم، زیرا برای المپیاکوس این پیروزی بسیار مهم است. می‌خواهیم از هواداران‌مان قدردانی کنیم و آماده بازی دربی هستیم. تا پایان فصل راه درازی داریم و در هر بازی باید بهترین باشیم.

 

انتهای پیام/