نشریه آلمانی بیلد ادعا کرد که نیکو کوواچ برای فصل آینده جانشین یوپ هاینکس روی نیمکت بایرن مونیخ خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از اخراج کارلو آنچلوتی در تابستان گذشته، یوپ هاینکس برای چهارمین بار هدایت بایرن را برعهده گرفت اما همانطور که از قبل اعلام شده بود، این مربی باتجربه تنها تا پایان این فصل روی نیمکت باواریایی ها خواهد نشست.

در این مدت گمانه زنی های زیادی در مورد آینده نیمکت بایرن مطرح شد و حتی گفته می شد که ممکن است هاینکس برای یک فصل دیگر هم به حضور در آلیانس آره نا ادامه بدهد اما با نزدیک شدن به پایان فصل، گزینه های بیشتری برای هدایت تیم اول بوندس لیگا مطرح می شود.

پیش از این از مربیانی مانند زین الدین زیدان، توماس توخل و یورگن کلوپ به عنوان مربی بعدی بایرن نام برده می شد اما اکنون بیلد ادعا کرد که مدیران بایرن نیکو کوواچ، مدافع سابق شان را به عنوان جانشین هاینکس در نظر دارند و حتی گفته می شود که او تا پایان ماه میلادی جاری مراسم معارفه او به عنوان سرمربی بعدی بایرن برگزار خواهد شد.

کوواچ که بین سال های 2001 تا 2003 برای بایرن مونیخ بازی کرد، کار مربیگری را از باشگاه اتریشی ردبول سالزبورگ آغاز کرد و بین سال های 2013 تا 2015 هم روی نیمکت تیم ملی کرواسی نشست. او در دو فصل اخیر هم هدایت آینتراخت فرانکفورت را برعهده داشته و تیمش در حال حاضر در رتبه پنجم بوندس لیگا قرار دارد.  

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.