با احتساب بازی امروز رئال برابر مالاگا، این تیم فقط 7 بازی تا انتهای لالیگا برگزار خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عادت کرده بودیم که در فهرست گلزنان لالیگا، همواره رونالدو و مسی را نزدیک به هم در صدر جدول ببینیم ولی از فصل گذشته تا به امروز شرایط تغییر کرده است.

رونالدو فصل گذشته قافیه آقای گلی لالیگا را به مسی باخت و امسال هم به نظر می رسد که همان اتفاق تکرار خواهد شد. فصل گذشته او بازی های ابتدایی رئال را به دلیل مصدومیت از دست داد و سپس زیدان برای اینکه در مقطع پایانی فصل، رونالدو را سرحال نگاه دارد، برنامه ای تدارک دید که بر آن اساس، رونالدو در بسیاری از بازی های نه چندان مهم استراحت می کرد.

آن برنامه جواب داد و به فصل جاری هم کشیده شد.

رونالدو پس از 31 هفته از لالیگا، 23 گل زده و پس از اینکه 4 بازی ابتدایی را به دلیل محرومیت از دست داد، در خیلی از بازی ها نیز به صلاحدید زیدان استراحت کرد. او هم اکنون 6 گل با مسی و 7 گل با محمد صلاح در جدول کفش طلا فاصله دارد و امشب مقابل مالاگای قعرنشین این فرصت را داشت تا خودش را به این دو نزدیک کند ولی پس از اعلام فهرست 18 نفره رئال مشخص شد که رونالدو در مادرید باقی خواهد ماند و به استراحت می پردازد.

 

هدف زیدان حفظ آمادگی رونالدو برای بازی چهارشنبه مقابل بیلبائو و سپس بازی حساس برابر بایرن است. گویا رونالدو هم دیگر قید کفش طلا را زده و به جایزه مهمتر یعنی توپ طلا می اندیشید. او به خوبی می داند که با قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ، شانسش برای کسب ششمین توپ طلا افزایش می یابد به خصوص اینکه مسی پس از حذف بارسا، شانس حضور در نیمه نهایی این رقابت ها را از دست داده و میدان را برای فوق ستاره پرتغالی خالی کرده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.