مهاجم پاری سن ژرمن درباره اینکه پس از ورود به بارسلونا چگونه با جو تیم آشنا شده و لیونل مسی به بهترین همبازی‌اش تبدیل شده، صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی، نیمار سانتوس پس از انتقال به بارسلونا در سال 2013 از تیم سانتوس برزیل احساس عجیبی داشته که با چند کلمه صحبت با لیونل مسی و ایجاد فضای صمیمانه استرس موجود برطرف می‌شود.

در حال حاضر سه ستاره وجود دارند: مسی، رونالدو و نیمار که نمی‌توانند در یک باشگاه حضور داشته باشند.این صحبت‌های پینی زهاوی است، شخصی که از فروش نیمار به پاری سن ژرمن پول هنگفتی را در دنیای فوتبال جابجا کرد.

برخلاف گفته زهاوی مسی و نیمار چهار سال فوق العاده و درخشان را در کنار یکدیگر داشتند و خارج از زمین فوتبال هم دو دوست صمیمی هستند. همه اینها در سال 2013 زمانی که نیمار در بین دو نیم یک دیدار استرس داشت، آغاز شد.

نیمار به اطلس هوراس گفته: مسی دید که من نزدیک به گریه کردن هستم چون یک نیمه بد را پشت سر گذاشتم. او ناراحتی من را دید و شروع به صحبت کرد: تو باید خودت باشی، فوتبال را بازی کن و اجازه نده استرس بر تو غلبه کند.

مهاجم پاری سن ژرمن در ادامه گفت: پس از حرف‌های مسی به زمین رفتم، فوتبال بازی کردم و اعتماد به نقسم را نشان دادم. آرام شده بودم و خوشحالی وجود داشت؛ از آن زمان یک دوستی بزرگ را با مسی آغاز کردم.

 

انتهای پیام/