آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی تاکید کرد جدایی محمد صلاح از چلسی تقصیر او نبوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از نمایش درخشان صلاح در فصل جاری، سرمربی های فصول اخیر چلسی از جمله مورینیو و کونته در تلاش هستند که ثابت کنند از دست دادن صلاح توسط چلسی با دستور آنها نبوده است.

فروش محمد صلاح: "من هرگز درباره صلاح صحبت نکرده ام زیرا فکر می کنم وضعیت کاملا روشن است. هیچکس از من درباره او نپرسید و من نمی خواهم این مسئولیت را بر عهده بگیرم زیرا من همین حالا نیز مسئول اتفاقات فراوانی هستم و اگر این نیز روی دوشم قرار گیرد شرایط دشوار می شود.

من فکر می کنم این فصل برای صلاح فوق العاده بوده و ما در مورد یک بازیکن باکیفیت صحبت می کنیم. وقتی صلاح در ایتالیا بازی می کرد او را می شناختم اما پیش بینی چنین فصلی دشوار بود. او بازیکنی سریع است که از همه موقعیت ها استفاده می کند."

دیدار برابر لیورپول: "هنگامی که شما در مقابل لیورپول بازی می کنید، باید آماده باشید که یک بازی دشوار پیش روی شماست. سعی می کنیم نمایش خوبی ارائه داده و با کسب 3 امتیاز امیدوار باشیم که در لیگ قهرمانان فصل بعد حضور داشته باشیم.

می خواهیم فصل را به بهترین شیوه ممکن به اتمام رسانده و سعی کنیم برای سهمیه لیگ قهرمانان مبارزه کنیم. شرایط در دست ما نیست اما تنها راه حل پیروزی در دیدارهای بعدی است، سپس ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. هدف بعدی ما نیز فتح جام حذفی مقابل منچستریونایتد خواهد بود."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.