ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید دلش برای بازی در کنار دو ستاره خط حمله بارسونا تنگ شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نیمار که تابستان گذشته پس از چهار فصل حضور در بارسلونا از این تیم جدا و در ازاری 222 میلیون یورویی که پاری‌سن‌ژرمن بابت فسخ قراردادش پرداخت، نوکمپ را به مقصد پارک‌دوپرنس ترک کرد، در مصاحبه‌ای که زیکو با وی در «کانال یوتیوب» انجام داد، گفت: من و مسی در بارسلونا فوق‌العاده کار می‌کردیم که سوارس هم در ادامه به جمع ما ملحق شد. در واقع با آمدن لوئیس اوضاع بهتر هم شد. شکل گرفتن این مثلث هم برای خود ما و هم برای بارسلونا فوق‌العاده بود.

وی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: من و مسی به سوارس نزدیک بودیم. ما جدایی‌ناپذیر بودیم. اوضاع به خوبی پیش می‌رفت و ما می‌دانستیم که باید چه کار کنیم. در جریان تمرین من و مسی با توپ حرکات تکنیکی انجام می‌دادیم و وقتی سوارس طرف من می‌آمد، او را با حرکاتم دیوانه می‌کردم. در جریان بازی هم من در پستی بازی می‌کردم که مدافعان را با گذراندن توپ از آنها جا می‌گذاشتم. مسی نیز این کار را می‌کرد. سوارس هم سعی می‌کرد این کار را انجام دهد که ما به او می‌خندیدم.

مهاجم برزیلی پاری‌سن‌ژرمن که این روزها تمرکزش را برای رسیدن به جام جهانی 2018 گذاشته، تصریح کرد: ما رابطه خیلی صمیمانه‌ای با یکدیگر داشتیم و وقتی یک‌کدام از ما نمی‌توانست کاری را درست انجام دهد به حالت شوخی به هم می‌خندیدیم. سوارس به ما گفت که سعی می‌کند تا کارهایی که من و مسی انجام می‌دهیم را تقلید کند. ما دوستی فوق‌العاده‌ای داشتیم. چیزی هم که باعث می‌شود دلم برای بارسلونا تنگ شود، بازی در کنار مسی و سوارس است. ما از بودن در کنار هم خوشحال و دوستان خوبی برای یکدیگر بودیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.