دروازه بان لهستانی جالوروسی از شرایطش در پایتخت ایتالیا راضی نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لوکاژ اسکروپسکی ، دروازه بان لهستانی رم اعلام کرد که نمی تواند بیش از این نیمکت نشین مطلق آلیسون باشد. این دروازه بان ۲۷ ساله دو فصل خوب را به عنوان بازیکن قرضی در امپولی سپری کرد اما در تابستان گذشته به رم بازگشت تا ذخیره آلیسون شود؛ با وجود یک فصل نیمکت نشینی، توانایی های این دروازه بان اینقدر زیاد است که نامش در لیست اولیه تیم ملی لهستان برای جام جهانی قرار بگیرد.

اسکروپسکی که امسال فقط یک بار، آن هم در کوپا ایتالیا به میدان رفت، به Sportowefakty گفت:

راه دیگری وجود ندارد، من باید فوتبال بازی کنم. صبرم درحال تمام شدن است چون بازی نمی کنم. خوشبختانه همسرم کمک می کند تا آرامش داشته باشم و به زودی ما صاحب فرزند می شویم.

اهداف بزرگی دارم و در چند ماه آینده باید تغییری ایجاد شود اما قبول ندارم که سال اخیر هدر رفت چون مارکو ساورانی، مربی دروازه بان های رم کمک زیادی به من کرد. شاید در ۱۲ ماه اخیر بازی نکردم ولی قطعا بهتر شدم. می دانم که در رم انتخاب دوم هستم؛ آلیسون یکی از بهترین های جهان است، ولی من هم باید بازی کنم.

در پایان فصل با مدیران و ایجنت هایم حرف می زنم تا به راه حلی برسیم؛ صرفنظر از اینکه کجا خواهم بود، می خواهم بیشتر بازی کنم. مونچی نظرم را می داند؛ مونچی به من گفت آلیسون بیش از حد خوب است و نمی شود او را بیرون گذاشت. من هم قبول دارم و شرایط را درک می کنم اما باید بیشتر بازی کنم.

کامبک مقابل بارسا؟

دیوانه کننده بود. همیشه حرف های دنیله ده روسی پیش از شروع بازی در رختکن یادم می ماند؛ ما همیشه قبل از بازی ها فریادی می زنیم و هم قسم می شویم، ولی این بار خاص بود. ظاهرا در آخر بازی، فرانچسکو توتی هنوز یکی از ما بود. از خوشحالی گریه می کرد. شکی ندارم، او در شهر رم از پاپ هم مهمتر است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.