آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است که کارلوس کی روش، رونالدو را از چنگ آرسنال قاپ زد و راهی یونایتد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

14 سال پیش، آرسنال در مذاکره با رونالدو بود ولی در نهایت، هافبک جوان پرتغالی از اسپورتینگ راهی منچستریونایتد شد. او در یونایتد 8 جام کسب کرد که شامل سه قهرمانی لیگ برتر می‌شود و در سال 2009 با شکست رکورد تاریخ نقل و انتقالات، راهی رئال شد. او در رئال نیز به کسب افتخار ادامه داد و 5 توپ طلا کسب کرد. حال ونگر مدعی شد که اگر سال 2004 رونالدو را می‌خریدند، تاریخ باشگاه آرسنال تغییر می‌کرد.

او گفت:" بازیکن بزرگی که ما آن را از دست دادیم، کریستیانو رونالدو بود. او به حضور در آرسنال خیلی نزدیک بود. منچستریونایتد در آن زمان برای جذب رونالدو اقدام کرد و کی‌روش در آن زمان مربی یونایتد بود. یونایتد با اسپورتینگ لیسبون و رونالدو بازی کرد و توانست او را به خدمت بگیرد. می‌توانید تصور کنید که تیری هانری و رونالدو در صورتی که با هم بازی می‌کردند، چه اتفاقات بزرگی رخ می‌داد.

یونایتد وین رونی، رونالدو و فان نیستلروی را در اختیار داشت و تیم عالی بودند. رایان گیگز و اسکولز نیز بودند. مطمئنا این موضوع اوضاع را به کلی تغییر داد. همواره می‌توان کاری متفاوت انجام داد ولی مشکل اینجاست که متوجه شوید چه زمانی باید چه کاری  انجام دهید. یک زمان ما با مندس (ایجنت رونالدو) در مذاکره بودیم و پیشنهادمان 4.5 میلیون پوند بود ولی یونایتد با 12 میلیون پوند کار را تمام کرد."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.