ستاره آرژانتینی منچسترسیتی تاکید کرد که احتمال حضور او در بارسلونا غیر ممکن است و می خواهد با فیروزه ای پوشان از فوتبال خداحافظی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سرخیو آگوئرو یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال آرژانتین است. این مهاجم باتجربه بعد از جدایی از اتلتیکو مادرید راهی منچسترسیتی شد و سه بار عنوان قهرمانی با این تیم را در لیگ جزیره به دست آورده است. لیونل مسی رابطه بسیار خوبی با آگوئرو دارد و در جدید ترین اظهار نظر خود از این بازیکن خواسته بود که راهی بارسلونا شود که این با واکنش خود آگوئرو مواجه شد.

او گفت: فکر می کنم که همبازی شدن من و مسی در یک تیم باشگاهی غیر ممکن است. پیش از این احتمال حضور من در بارسلونا وجود داشت اما الان عمری از من گذشته و به سال های پایانی فوتبالم نزدیک می شوم. مسی در بارسلونا بازنشسته می شود و من هم با پیراهن منچستر سیتی از فوتبال خداحافظی می کنم.

آگوئرو درباره انتقادهای زیادی که از ایگواین می شود، گفت: باید در هر حالتی یک مهاجم آرام باشد و اعتماد به نفسش را حفظ کند. من خودم چنین شرایطی را تجربه کرده ام. ایگواین مهاجم خوب و باتجربه ای است و می تواند چنین شرایطی را مدیریت کند.

این مهاجم آرژانتینی درباره شرایط بدنی خود گفت: متاسفانه در سال های اخیر همواره از ناحیه زانو مشکل داشته ام و این باعث شده تا نتوانم در طول یک فصل کامل به میدان بروم. خوشبختانه الان شرایطم بهتر شده است و با گواردیولا همه چیز خوب است. قبل از جام جهانی وضعیتم خوب است و با خیال راحت به این رقابت بزرگ می روم.

انتهای پیام/