بازیکن سابق بارسلونا که همه او را به خاطر گلزنی اش به رئال در ال کلاسیکو در خاطر دارند، اکنون برای گراس هاپرز سوئیس بازی می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازیکن سابق بارسلونا که همه او را به خاطر گلزنی اش به رئال در ال کلاسیکو در خاطر دارند، اکنون برای گراس هاپرز سوئیس بازی می کند.

 جفرن، در ال کلاسیکوی خاطره انگیز سال 2010 که بارسا با 5 گل رئال را در هم کوبید، زننده گل پنجم آبی و اناری ها بود. او که محصول آکادمی لاماسیاست، هرگز نتوانست روند یکنواختی را طی کند و خیلی زود از بارسا جدا شد.

جفرن در مورد دوران حضورش در بارسا گفت: « وقتی برای بارسا بازی می کنید، انگار در یک حباب به سر می برید. همه چیز عالی است و فوتبال با یک یا دو ضرب بازی می شود. اوضاع اغلب به نفع تیم شماست ولی وقتی جدا می شوید، تازه به واقعیت فوتبال می رسید. در بارسا هیچ کمبودی نداشتم و همه چیز در اختیارم بود ولی با خروج از این باشگاه، همه چیز برایم عوض شد.

به یک شکل دیگر از فوتبال عادت کرده بودم ولی در تیم های دیگر، فوتبال فیزیکی تر بازی می شود. استفاده از توپ های بلند بخش دیگر فوتبال بود که مجبور شدم خودم را با آن وفق دهم.

در لیگ های زیادی بازی کرده ام و دیگر برایم تغییر سبک فوتبال، به یک عادت تبدیل شده است. خیلی از فوتبالیست های جوان محصول لاماسیا وقتی بارسا را ترک می کنند، دچار افت می شوند چرا که با شیوه دیگری از فوتبال بزرگ شده اند و سپس نمی توانند خودشان را با تیم های جدیدشان وفق دهند.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.