باشگاه المپیاکوس مهاجم دو فصل اخیر لگانس اسپانیا را به خدمت گرفت تا شایعه جدایی ملی پوش ایرانی‌اش جدی‌تر شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریم انصاری‌فرد در نقل و انتقالات زمستانی فصل ۱۷-۲۰۱۶ از پانیونیوس به المپیاکوس رفت ولی نتوانست در ۹ بازی دور برگشت برای این تیم گلزنی داشته باشد، اما فصل اخیر برای او متفاوت سپری شد و توانست با زدن ۱۷ گل در رده دوم برترین گلزنان سوپر لیگ یونان قرار بگیرد.

عملکردی که انصاری‌فرد در فصل گذشته سوپر لیگ یونان داشت موجب شده قبل از آنکه او در جام جهانی ۲۰۱۸ بازی کند، با پیشنهادهایی از تیم‌های بوندس لیگا آلمان مواجه شود، اما او اعلام کرده در بازگشت از روسیه در خصوص باشگاه فصل آینده‌اش تصمیم می‌گیرد.

انصاری‌فرد دو فصل دیگر با تیم المپیاکوس یونان قرارداد دارد ولی این باشگاه به نظر می‌رسد با دریافت مبلغ رضایت‌نامه بهترین گلزن و ملی‌پوش ایرانی خود موافقت خواهد کرد و احتمال می‌رود بعد از پایان جام جهانی این اتفاق بیافتد که به همین منظور المپیاکوس اقدام به جذب بازیکن کرده است.

میگل آنخل گوئررو ۲۷ ساله که سابقه بازی در خیخون را دارد و در دو فصل گذشته به‌عنوان مهاجم ثابت برای لگانس اسپانیا بازی کرده و ۹  گل به ثمر رسانده، امروز به‌عنوان خرید جدید المپیاکوس معرفی شد.

رسانه‌های یونانی در روزهای گذشته شایعه پیوستن گوئررو از لگانس به المپیاکوس را داده بودند ولی در کنار آن عنوان کردند در صورت حضور این مهاجم اسپانیایی(که امروز اتفاق افتاد)، به احتمال فراوان کریم انصاری‌فرد از المپیاکوس جدا خواهد شد و به لیگ دیگری غیر از یونان خواهد رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.