اسپانیا پس از اخراج لوپتگی در شرایط ویژه ای قرار گرفته و در چنین وضعیتی باید به مصاف پرتغال برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روز گذشته لوپتگی از سرمربیگری اسپانیا برگنار شد و هیه رو جانشین وی شد. راموس و دیگر ستاره های بزرگ لاروخا هر چه تلاش کردند نتوانستند مانع اخراج سرمربی خود شوند.

 

راموس در نشست خبری بازی با پرتغال و در واکنش به اتفاقات روز گذشته گفت:« باید هر چه زودتر این اتفاق را پشت سر گذاشته و دیگر به آن فکر نکنیم. روز گذشته لحظاتی را تجربه کردیم که برای کسی خوشایند نبود. لوپتگی نقش اول را در صعود ما به جام جهانی داشت و کارهای بزرگی انجام داد ولی در هر صورت، نام اسپانیا مقدم تر از هر نام دیگری است.»

 

هیه رو:« هیچکس در چنین شرایطی بهتر از هیه رو برای جانشینی لوپتگی نبود. اخراج لوپتگی اتفاق مهمی بود ولی سال هاست که همه ما هیه رو را ستایش می کنیم و امیدوارم که بتوانیم با او به رویاپردازی های مان ادامه دهیم.»

 

راموس در مورد روند مذاکراتش با رئیس فدراسیون، پیش از برکناری لوپتگی گفت:« من کاپیتان هستم و کاپیتان ها معمولا در این موارد، اطلاعاتی بیشتر از سایر بازیکنان دارند. من حق نظر دادن داشتم ولی نتوانستم مانع برکناری لوپتگی شوم. در ادامه ترجیح دادم خودم را کنار بکشم.

هر چه زودتر این قضیه را فراموش کنیم، برای همه بهتر است. فردا جام جهانی برای ما شروع می شود و بازی بزرگی برابر پرتغال داریم. امیدوارم شروع خوبی داشته باشیم. همه ما یک رویا داریم و آن هم قهرمانی جهان است. اتفاق روز گذشته باعث متحد تر شدن ما خواهد شد و معتقدم لوپتگی در کسب هر موفقیت ما در جام نقش اصلی را خواهد داشت.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.