مطمئنا سخت ترین ماموریت ملی پوشان ایران در دیدار برابر پرتغال، مهار کریستیانو رونالدو خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 کریستیانو رونالدو در اوج آمادگی به سر می برد، این بدترین خبر ممکن برای تیم ملی ایران است، در مورد رونالدویی حرف می زنیم که با 4 گل زده در صدر جدول گلزنان رقابت های جام جهانی 2018 روسیه است!

مهار رونالدو بسیار متفاوت تر از مهار لیونل مسی است! تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل، می دانست که باید فرصت فکر کردن را از لئو بگیرد! چرا که نبوغ او اگر بگیرد، این حریف خواهد بود که در صدم ثانیه به زانو درخواهد آمد و کی روش این مسئله را می دانست و با قرار دادن دیواری فشرده به دور او عملا فرصت فکر کردن را از او گرفت تا او نتواند آن مسی همیشگی باشد.

کریستیانو رونالدو اما ذاتا یک ماشین گلزنی است، او به هیچ فرصتی نه نمی گوید! از کوچکترین اشتباهات هم بهره می برد و از حداقل ممکن ترین فضا ها هم بهترین بهره را خواهد برد، بنابراین راه متوقف سازی او با لیونل مسی بسیار متفاوت است.

برگ برنده ایران اما اینجا کارلوس کی روش است! مردی که در گذشته مربی رونالدو بوده و سال ها با او کار کرده است و به خوبی با او آشناست! کی روش بهتر از هرکسی نقاط ضعف او را می شناسد و می داند که برای متوقف کردنش باید چه کرد!

اگر در دیدار برابر پرتغال ترکیبی عجیب از تیم ملی دیدید، خیلی تعجب نکنید! حتی ممکن است مهدی طارمی در نقش دفاع آخر ظاهر شود! این ها همه گانه زنی است، اما مطمئنا کی روش سورپرایزی بزرگ برای سوپر استار آماده پرتغالی ها خواهد داشت.

باید تمام و کمال این ماجرا را بر عهده کی روش گذاشت، نظرات ما نمی تواند درست باشد، چرا که او براساس شناختی که از ابرقهرمان سلسائو اروپا دارد، می تواند پلن های خود را بچیند، ما هم رونالدو را می شناسیم، اما فراموش نکنید که کی روش او را تمرین داده است!

پیش بینی می شود تیم ملی ایران با ترکیبی کاملا متفاوت نسبت به 2 دیدار گذشته خود به میدان برود و در نیمه اول دیدار برابر پرتغال به شکلی کاملا متفاوت از دیگر ترکیب ها، کارلوس تیمش را به میدان بفرستد، چرا که اولین پلن او مهار رونالدو خواهد بود و سپس گلزنی!

انتهای پیام/