مارکا در گزارشی به پروژه بازسازی رئال پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید به کریس رونالدو اجازه داد پیراهن یوونتوس را بر تن کند، درحالی که باشگاه مادریدی در پی پروژه بازسازی است.

متعاقب این مسئله فلورنتینو پرز می خواهد دو بازیکن جدید را به تیمش اضافه کند. بعد از تیره شدن روابط پرز و رونالدو و جدایی ستاره پرتغالی از باشگاه مادریدی، فلورنتینو پرز در پی ساختن یک تیم جدید است.

همه از هواداران تا مدیریت باشگاه مادریدی از پرز انتظار دارند که یک جانشین مناسب را برای رونالدو به برنابئو بیاورد. در حالی که جایگزینی رونالدو اصلا کار آسانی نیست. رئال مادرید بدون رونالدو هم می تواند موفق باشد اما باید بازیکنی را به جای رونالدو به خدمت بگیرد که به اندازه ستاره پرتغالی به تیم مادریدی خدمت کرده و گلزنی کند.

 برنامه باشگاه رئال مادرید خریدن دو مهاجم است اما این که آیا مهاجمان مد نظر این باشگاه کهکشانی هستند یا نه، هنوز مشخص نشده است.

نیمار یکی از گزینه های اصلی است اما حضور نیمار در برنابئو مستلزم این است که نیمار از ناصرالخلیفه بخواهد به او اجازه جدایی از پاری سن ژرمن بدهد و همچنین ستاره برزیلی بتواند موفقیت های رونالدو را در برنابئو تکرار کند.

فلورنیتو پرز به پیام هایی که  پدر نیمار می دهد، باور دارد و البته برای عملی شدن حضور نیمار در برنابئو, نیمار هم باید اقدامات لازم را انجام دهد و با رئیس باشگاه پاری سن ژرمن صحبت کند.

ستاره دیگری که مد نظر فلورنیتو پرز و مدیران باشگاه مادریدی قرار گرفته؛ کیلیان امباپه است که البته باشگاه مادریدی از نظر مالی برای جذب او مشکلی ندارد و فقط باید دید آیا امباپه تمایل به حضور در برنابئو دارد یا نه.

اما ستاره دیگری که رئال مادرید به او فکر می کند، ادن آزارمهاجم تکنیکی و گلزن باشگاه چلسی و تیم ملی بلژیک است که بیشترین شانس را برای حضور در تیم مادریدی دارد. در حالی که همیشه علاقه اش را به حضور در رئال مادرید اعلام کرده است.

و اما صحبت هایی درباره علاقه رئال مادرید به هری کین هم وجود دارد که به دلیل سابقه عدم موفقیت بازیکنان انگلیسی در لالیگا، شک و شبهاتی در این باره وجود دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.