سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی که در جام جهانی فوتبال 2018 به فینال این دوره از مسابقات راه یافت، گفت: ما گفتیم که در مسکو باقی خواهیم ماند و اکنون اگر خدا بخواهد قهرمان جهان خواهیم شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 زلاتکو دالیچ پس از پیروزی 2 بر 1 تیمش بر انگلیس در مرحله نیمه نهایی با اشاره به اینکه بازیکنانش هنوز حرف آخر را در مسابقات جام جهانی 2018 در روسیه نگفته اند، افزود: چطور می توان گفت که شایستگی پیروزی را نداشتیم! باید به بازیکنان خود تبریک بگویم و به آنها بگویم که شما جوانان معمولی نیستید!.

وی همچنین به بازی تیم منتخب خود در مقابل انگلیس اشاره کرد و گفت: بازی که بازیکنان من در برابر تیم ملی انگلیس از خود نشان دادند فانتزی بود، تمام وقت دویدند، مبارزه کردند و باید اشاره کرد که واقعا بازی تاریخی انجام دادند.

دالیچ در جمع خبرنگاران در روسیه ادامه داد: ما آنها (انگلیسی ها) را دست کم نگرفیتم بلکه بازی آنان را تجزیه و تحلیل کردیم و در تمامی بخش های بازی بهتر از رقیب بودیم و مستحقانه به فینال مسابقات جام جهانی راه یافتیم.

وی فرانسه را در فینال جام جهانی 2018 روسیه، رقیب سرسخت دانست و گفت که تیم وی دوباره یک کار دشواری را در پیش رو دارد.

تیم ملی فوتبال کرواسی با برتری دو بر یک مقابل انگلیس برای نخستین بار در تاریخ خود به عنوان کشوری مستقل به فینال جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه راه یافت.

کرواسی در فینال مسابقات جام جهانی 2018 روسیه در روز یکشنبه 24 تیرماه در مقابل فرانسه برای مقام قهرمانی بازی می کند.

انتهای پیام/