والنسیا امیدوار است گونسالو گوئدس را نگه دارد اما آیا ستاره پرتغال می تواند باشگاه پرتغالی را برای این موضوع متقاعد و راضی کند؟

به گزارش فرتاک ورزشی،

گونسالو گوئدس یکی از پدیده های جام جهانی بود که 245 دقیقه برای تیمش به میدان رفت و توانست یک پاس گل هم بدهد. این ستاره 21 ساله در هر 4 بازی تیم ملی پرتغال نیز حضور داشت و توانست 5 بار دروازه حریفان را تهدید کند اما با توجه به بازی های دوستانه پیش از جام جهانی، نتوانست انتظارات را برآورده کند.

او فصل گذشته را در والنسیا سپری کرد و روی 16 گل این تیم در لالیگا نیز تاثیر گذاشت. اما حالا مدت قرارداد قرضی انتقال گوئدس از پاری سن ژرمن به والنسیا تمام شده و طبق قرارداد، این مهاجم 21 ساله باید به تیم فرانسوی بازگردد.

با این حال گفته می شود والنسیا که از عملکرد ستاره اش رضایت کامل دارد، پیشنهادی را به باشگاه پاری سن ژرمن ارائه خواهد داد تا بتواند این انتقال را قطعی کند یا حداقل یک فصل دیگر ادامه دهد.

سوپر دیپورت در این خصوص نوشت: گوئدس با مارسیلو (مربی والنسیا) صحبت کنه و اعلام رضایت خود مبنی بر ادامه حضور در تیم اسپانیایی را اعلاک کرده است. حالا نتیجه به پی اس جی بستگی دارد و پیش بینی می شود تا آخرین روزهای پنجره نقل و انتقالات تابستانی،این مذاکرات ادامه داشته باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.