ستاره ایرانی باشگاه سوئدی همچنان یکی از گزینه های اصلی ترانسفر از اوسترشوندز و حضور در باشگاهی سرشناس تر محسوب می شود، باشگاهی که ممکن است از فرانسه یا انگلیس باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در روزهایی که خبرهای ضد و نقیضی در ارتباط با ابراز تمایل باشگاه های بزرگ جزیره به سامان قدوس منتشر و از نام هایی همچون من سیتی و ساوتهمپتون به عنوان مشتریان ستاره ایرانی نام به میان آمده است باشگاه سوئدی اعلام کرد در حال حاضر تنها پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه آمیان فرانسه به دست آنها رسیده و مذاکرات ادامه دارد.

سایت getfootballnewsfrance در گزارشی با اشاره به اظهار نظر رسمی سران اوسترشوندز پیرامون دریافت پیشنهاد رسمی از باشگاه فرانسوی نوشت:«آمیان از مدت ها قبل سامان قدوس را زیر نظر دارد اما خرید او از باشگاه سوئدی که خود به صورت رسمی دریافت پیشنهاد برای ستاره ایرانی را تایید کرده فرمول پیچیده ای دارد که باید منتظر گذشت زمان بود».

این درحالی است که سامان قدوس بعد از درخشش چند هفته ای در ترکیب اوسترشوندز به عنوان یکی از سه کاندیدای اصلی کسب عنوان بازیکن برتر ماه میلادی گذشته این روزها رقابت بسیار نزدیک و میلیمتری با دو رقیب دیگر از جمله مهاجم صربستانی باشگاه هاماربی در نظرسنجی ها دارد. در حال حاضر نیکولا جورجیچ با 36 درصد آرا نزدیک ترین بازیکن به کسب این عنوان است و سامان قدوس با 33 درصد در تعقیب این مهاجم صربستانی قرار دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.