به نظر می‌رسد آخرین میخ تابوت به شایعات مربوط به انتقال جروم بواتنگ به منچستر یونایتد کوبیده شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزنامه‌ی آلمانی بیلد اعلام کرد که بواتنگ شخصاً به صورت تلفنی با ژوزه مورینیو تماس گرفته و اعلام کرده که به منچستر یونایتد نخواهد پیوست. دفاع وسط بایرن همچنین از آقای خاص به خاطر اینکه به جذب او علاقه نشان داده تشکر کرده است.

 

بعد از به پایان رسیدن بازی دوستانه‌ی دو تیم در آلیانز آرنا که روز یکشنبه‌ی این هفته انجام شد، حجم شایعات درباره‌ی انتقال بواتنگ به یونایتد به مراتب افزایش یافت. ولی حالا دیگر همه چیز روشن شده و دیگر این شایعات محلی از اعراب نخواهد داشت.

 

بیلد می‌گوید صحبت‌های انجام شده بین بواتنگ و سرمربی جدید بایرن نیکو کوواچ روی تصمیم او برای ماندن در بایرن، نقش بسیار پررنگی داشته. به ادعای بیلد، کوواچ به بواتنگ گفته که او در اولین فصل مربی‌گری‌ کوواچ در بایرن، بخش مهمی از برنامه‌هایش برای باشگاه است. با توجه به اینکه فصل نقل و انتقالات در انگلیس روز 9 آگوست به پایان می‌رسد و بایرن در مرکز خط دفاعی گزینه‌های چندانی در اختیار ندارد، منتقل نشدن بواتنگ به یونایتد چندان هم دور از انتظار نبود.

 

در اوج شایعات گفته می‌شد که بایرن برای بواتنگ قیمتی 50 میلیون یورویی در نظر گرفته و قصد ندارد پیشنهادات کمتر از این مبلغ را بررسی کند. درحالیکه بنا بر شایعات، یونایتد برای جذب او 25 میلیون یورو پیشنهاد داده بود. اگر این شایعات درست باشد این هم می‌تواند یکی دیگر از عوامل تصمیم بواتنگ برای رد پیشنهاد یونایتد باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.